Notowania

Karol Misztal, prezes Yestersen, nominowany w kategorii "Człowiek Roku"

Urodzony w 1985 r. prezes największej w Polsce platformy do sprzedaży antyków przez internet znalazł się wśród nominowanych do Nagrody Money.pl. Karol Misztal to ucieleśnienie faktu, że młodość znaczy przedsiębiorczość.

Podziel się
(Materiały prasowe)

Dla jednych niemodny rupieć, dla innych najcenniejszy przedmiot, który trzeba mieć w domu. Karol Misztal jest współzałożycielem i prezesem yestersen – firmy, która jest największą w Polsce platformą e-commerce specjalizującą się w sprzedaży unikatowych mebli, wzornictwa, dodatków vintage oraz antyków. Firma posiada autorską selekcję wzornictwa XX wieku.

Karol Misztal platformę do sprzedaży antyków założył ze swoim francuskim wspólnikiem - Maximem Chansonem. Obaj to pasjonaci wkręceni w meble i wzornictwo lat 50. i 60.

Misztal to absolwent warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Był też pracownikiem paryskiego Harvard Business School.

Misztal, jako konsultant, doradzał takim markom, jak Ducati czy Swatch. Jednak miał nosa, że z mody na vintage można zrobić biznes. Wpadł na pomysł, by połączyć wielu specjalistów z różnych, ale bardzo wąskich dziedzin, na jednej platformie. Yestersen łączy ich z klientami, jednocześnie promując ich prace. Każdy mebel jest odpowiednio sfotografowany, by kupujący doskonale zapoznał się z przedmiotem przed zakupem.

Yestersen, dzięki nawiązaniu współpracy z największymi w kraju antykwariatami, galeriami sztuki i domami aukcyjnymi, udostępnia klientom bogatą kolekcję starannie wyselekcjonowanych mebli i dodatków antykwarycznych. Obecnie w asortymencie yestersen znajduje się blisko 10 tys. unikalnych obiektów z całego świata.

Zwycięzców poznamy podczas Gali finałowej Nagrody Money.pl 22 maja , która odbędzie się w ramach Kongresu Impact'19 organizowanego w dniach 21-22.05.2019 w Krakowie!

+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące