Kolejki do lekarzy. Minister odsyła do infolinii

Wciąż ogromną bolączką pacjentów są kolejki do lekarzy i brak leków. Co rząd PiS zamierza zrobić w drugiej kadencji, by poprawić ten stan? - Planujemy rozszerzyć program, z którym ruszyliśmy w tym roku, czyli dostępu bez limitu do szerokiego zakresu specjalistycznych badań - zapewnił w programie "Money. To się liczy" wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński. Jak dodał, ogromnym problemem w Polsce jest też brak dostępu do informacji, dlatego zachęca do korzystania z infolinii Rzecznika Praw Pacjenta.

Więcej wideo
Tej firmy zazdrości nam Europa. Oglądaj "Biznes Klasę"Tej firmy zazdrości nam Europa. Oglądaj "Biznes Klasę"
Wojanek pod lupą UOKiK. "Bardzo mocno przyglądamy się temu, co się dzieje na rynku"Wojanek pod lupą UOKiK. "Bardzo mocno przyglądamy się temu, co się dzieje na rynku"
Nie tylko artyści. Na kogo jeszcze składamy się z podatkówNie tylko artyści. Na kogo jeszcze składamy się z podatków
Informatyk na telefon. Orange nie jest już tylko telekomem. Rozwija usługi IT dla firm.Informatyk na telefon. Orange nie jest już tylko telekomem. Rozwija usługi IT dla firm.
Wygranie z inflacją w 12 miesięcy? "Gwarancji nikt nie powinien dawać"Wygranie z inflacją w 12 miesięcy? "Gwarancji nikt nie powinien dawać"
Pieniądze na zwykłym koncie? Ekspert tłumaczy, co się wtedy dziejePieniądze na zwykłym koncie? Ekspert tłumaczy, co się wtedy dzieje
"Generalnie przestrzegam". Mówi o błędzie, który popełniają przedsiębiorcy"Generalnie przestrzegam". Mówi o błędzie, który popełniają przedsiębiorcy
Wybrane dla Ciebie