Trwa ładowanie...
bEKtGdzF
Notowania
Przejdź na

Koronawirus. Tarcza antykryzysowa. "To nie jest zamknięty projekt"

- Rząd musi powiedzieć jasno, że firmy, które doświadczają kryzysu, mają możliwość otrzymania wsparcia. To jest pierwszy krok. Ale wszyscy mają oczy szeroko otwarte, wszystko może się zmienić, będą też drobiazgowe kwestie, jak np. przesunięcia związane z badaniami lekarskimi. Są setki rzeczy, które można rozwiązań w drobiazgowy sposób - mówił w "Money. To się liczy" wiceminister finansów Leszek Skiba.

19-03-2020
0
0
279
Podziel się
Komentarze (279)
zobacz więcej komentarzy (279)
bEKtGdzR
KOMENTARZE
(279)
Apoloniusz
2 lata temu
Dopłaty do pensji pracownika to wsparcie większe niż jakikolwiek pracodawca mógłby się spodziewać, a za PO to już w ogóle mógłby sobie o tym pomarzyć w mokrych snach.
Marekdavid
2 lata temu
dziwi mnie gadka niektorych komentujacych (opozycja?) o zlym rzadzie chcacym pomoc ludziom ktorzy doslownie z dnia na dzien stracili prace i srodki do zycia... nazywacie rodziny pobierajace socjal patologia i bezrobociem... to co macie przeciwko ciezko pracujacym ludziom???? no pytam sie???
Wojtek
2 lata temu
W tej chwili najważniejsze powinno być bezpieczeństwo firm i pracowników. Bo epidemia to jedno, ale skutki gospodarcze, potencjalny kryzys będzie potem nie do opanowania! Miliony ludzi skończyłoby na ulicy! Tarcza to nie tylko ratunek dla firm, ochrona przed upadkiem to także byt dla ich pracowników.
bEKtGdAj
ooo
2 lata temu
Czesi 2 miesiące temu za setki milionów kupili rzeczy do walki z epidemią . My w tym czasie przeznaczyliśmy 2mld na propagandę dla TVP Rząd PIS zaczął działać dopiero gdy były pierwsze zachorowania. Teraz nie ma w sklepach nawet jednorazowych rękawiczek !!! A te gadki o tym jak rząd jest przygotowany to jedna wielka ściema. Są przygotowani jak Sanacja w 1939 roku na najazd Niemiecki. Jedyne co mają to nowe samoloty by uciekać i testy dla sienie.
Wisla
2 lata temu
kasa jest ale dla PISopatologii.....dla przedsiebiorców którzy ich utrzymywali nie ma nic
...
Następna strona