Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Koronawirus w Polsce. Pracownik warszawskiego oddziału agencji Frontex zarażony

Warszawskie biuro Europejskiej Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej Frontex nie zostanie zamknięte. Zarażony pracownik trafił do specjalistycznego szpitala w Warszawie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(iStock.com)
Zarażony pracownik trafił do specjalistycznego szpitala w Warszawie.

Pracownik warszawskiego oddziału agencji Frontex został zarażony koronawirusem - podaje dziennik.pl. Informację tę potwierdziła Izabella Cooper z biura prasowego Europejskiej Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej.

Koronawirus w Polsce? Resort reaguje po relacji pacjentki z Krotoszyna
Koronawirus w Polsce? Resort reaguje po relacji pacjentki z Krotoszyna

Jak zaznacza portal, warszawska siedziba tej agencji znajduje się w kompleksie biurowym Warsaw Spire. Nie wiadomo, z iloma osobami miała kontakt osoba zarażona. Pracownik trafił jednak do stołecznego specjalistycznego szpitala.

Poradnik: jak chronić siebie i bliskich przed koronawirusem?

"Natychmiast po otrzymaniu informacji o zachorowaniu agencja Frontex podjęła wszystkie niezbędne środki zapobiegawcze zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia. Monitorujemy sytuację i jesteśmy w stałym kontakcie z Ministerstwem Zdrowia i Sanepidem. Osoby, które miały bezpośredni kontakt z pracownikiem zostały poinformowane o konieczności poddania się 14-dniowej kwarantannie" - wynika z oświadczenia, przekazanego dziennikowi.pl przez Frontex.

Koronawirus może być szansą dla przedsiębiorców - uważa Jawiga Emilewicz.
Koronawirus. Emilewicz mówi o szansie dla polskich przedsiębiorców

Jak podkreślono biuro pracuje normalnie i nie zostanie zamknięte.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
09-03-2020

wirusiczek bzdurniczekBzdury bzdury bzdury a ludzie daja sie robic w konia. Nie ma zadnego koronawirusa w Polsce. No ale jak sie usilnie szuka i mocno sciska kciuczki to … Czytaj całość

09-03-2020

MagiMogę myc ręce co 39 sekund, tylko co to da. Jadę do pracy autobusem, w ktorym średnia odkeglosc pomiedzy osobami to ok 3 cm. Na 10 osób 8 kaszle i … Czytaj całość

09-03-2020

Spirewow, cały Spire poinni wysłać na kwarantannę. Tam pracuje kilka tysięcy osób, klimatyzacja pięknie rozniosła wirusa po całym budynku.

Rozwiń komentarze (84)