Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
PRC
|

Koronawirus w Polsce. Prof. Horban: Serdecznie pozdrawiam ruch antyszczepionkowy

534
Podziel się

- Tak wygląda świat bez szczepionek. Proszę się przyglądać - stwierdził podczas piątkowej konferencji prasowej prof. Andrzej Horban. Zwrócił się też do premiera i ministra zdrowia, mówiąc, że "podciągnęli się w wiedzy wirusologicznej".

Koronawirus w Polsce. Prof. Horban: Serdecznie pozdrawiam ruch antyszczepionkowy
Prof. Andrzej Horban. (East News)
bDADZrcR

Cała Polska strefą czerwoną. Od soboty zostają zaostrzone wytyczne sanitarne. Prof. Andrzej Horban odniósł się do nowych wytycznych rządu, podkreślając, że sukces w walce z pandemią będzie zależeć od nas wszystkich.

Zaczął swoje wystąpienie jednak od słów skierowanych do przemawiających przed nim szefa rządu Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego: - Widzę, że pan premier i minister mocno podciągnęli się w wiedzy wirusologicznej.

Prof. Horban złagodził też nieco słowa poprzedników. - To nie są restrykcje. To są środki zapobiegające - podkreślał.

bDADZrcT

Doradca rządu nie odmówił sobie także odrobiny złośliwości skierowanych do przeciwników szczepień. - Jeżeli chcemy wiedzieć, jak wygląda świat bez szczepionek, proszę obserwować. Bardzo serdecznie pozdrawiam ruch antyszczepionkowy - powiedział profesor.

Dodał, że wciąż nie mamy leku na koronawirusa. - Szczepionka będzie albo nie będzie. Może zdążymy ją zrobić, a może nie. W związku z tym pozostają nam więc jedynie działania niefarmakologiczne.

Zobacz także: Obejrzyj także: Koronawirus w Polsce. Prof. Andrzej Horban o bezpieczeństwie na cmentarzach podczas Wszystkich Świętych

- Jedyne co możemy, to zapobiec transmisji wirusa - zaznaczał rządowy ekspert.

bDADZrcZ
bDADZrdu
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(534)
ytr
3 miesiące temu
Nic mnie nie zdziwi skoro rząd ma takich doradców. Horban i Pinkas.... brak słów
Doprof.Pacana
3 miesiące temu
Właśnie widzimy jak wygląda świat bezszczepionkowy, bo szczepionek na grypę nie ma nawet dla seniorów, o których rząd i Chorbany tak bardzo się martwią, pacanie.
qwa
3 miesiące temu
chciałbym zobaczyć świat bez przekupnych polityków i ekspertów którzy dla kasy każdą wypowiedzą każą głupotę.
bDADZrdv
Ruch
3 miesiące temu
Dziękujemy.
poli
3 miesiące temu
Szczepionka nie chroni przed zakażeniem. Może łagodzić ewentualne dolegliwości. Chociaż patrząc na szczepionkę przeciw grypie, nie wszyscy zaszczepieni przechodzili grypę łagodnie .
...
Następna strona