Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac.
PRC
|

Korupcja w jednej z radomskich spółek. Prezes aresztowany

37
Podziel się:

Prezes zarządu jednej z radomskich spółek gminnych podejrzany jest o żądanie i przyjmowanie korzyści majątkowych w związku z pełnieniem funkcji publicznej - dyrektora innej jednostki budżetowej.

Korupcja w jednej z radomskich spółek. Prezes aresztowany
Korupcja w jednej z radomskich spółek. Prezes aresztowany (fot. policja)
bEDefFOt

56-latni prezes jednej z radomskich spółek może spędzić w więzieniu nawet do 10 lat. Podejrzany jest o korupcję.

Mężczyzna został zatrzymany przez policję w ubiegłym tygodniu, a Sąd Rejonowy w Radomiu zdecydował o tymczasowym 2-miesięcznym areszcie.

Zobacz także: Korupcja, prostytutki i chuligani. Łapiński: W książce skumulowałem całe zło [2/4] [Sektor Gości]
bEDefFOv

Z ustaleń policyjnego śledztwa wynika, że mężczyzna pełniąc funkcję dyrektora jednostki budżetowej w Radomiu żądał, a następnie przyjmował od męża jednej z pracownic, korzyści majątkowych w postaci telefonów komórkowych w zamian za zatrudnienie kobiety w dziale prawnym w ramach umowy o zastępstwo na czas nieobecności pracownika.

To jednak nie wszystko w zamian za łapówkę awansowała ją na stanowisko Inspektora Ochrony Danych Osobowych, przyznawał nagrody pracownicze oraz sukcesywnie podwyższał wynagrodzenie.

bEDefFOB

Jak ocenia policja, ten proceder trwał od września 2017 roku do marca 2021 roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDefFOW
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(37)
Piotras
2 miesiące temu
Za telefon tak jak za batonika Prawdziwi złodzieje kradną miliony a tych są tysiące Bezradne Panstwo
AVE
2 miesiące temu
Powaga ? Cała Polska będzie siedzieć !
JES
2 miesiące temu
Kaczyński stwierdzi, że wg jego wiedzy jest on niewinny i każe Ziobrze wycofać oskarżenie. Jak w przypadku niesfornego posła.
bEDefFOX
JES
2 miesiące temu
Bo to pionek i nie miał poparcia radomskiego pisu, nie dzielił się. Szumowski Investments przygarnia 300mln "dotacji" bo brat mu przydziela i nic mu za to nie grozi. Gościu wziął tel i pewnie trochę kasy i od razu 10 lat :)
Jerzy Przyk
2 miesiące temu
przed chwilą...hmm... po 1989 roku wszystkie kolejne ekipy rządowe poprzyklejały się do rzymsko-katolickich hierarchów, oczekując na wzajemność, ergo - na kościelny poklask głoszony z kościelnych ambon. W zamian - hierarchowie zażyczyli sobie od kolejnych, tak zwanych [polskich rządów] - ziemskich nadań oraz pieniędzy, a ostatnio - nieskrępowany dostęp do publicznej telewizji, zwanej Jackową Kurwizją - wszystko kosztem polskich podatników. Nie sposób się zatem dziwić, że po 1989r głównym źródłem zła w naszym kraju stali się kościelni hierarchowie oraz ich 😞politykierscy akolici, wspierający motłoch, hołotyzm, zabobon oraz wszelką ciemnotę. Nikt, kto posiada zdolność do samodzielnego myślenia, przenigdy nie odda swojego głosu przy wyborczej urnie na partię, która stanowczo i zdecydowanie nie odetnie się od czarnych, watykańskich sotni. Tylko jednostronne zerwanie hańbiącego Polskę i Polaków konkordatu, bezwzględna sekularyzacja wszelkich, tak zwanych [dóbr kościelnych] - (ichni panbóg z nieba im ziemskich dóbr nie nadał), odcięcie wszelkiej maści kapelanów, katechetów oraz im podobnych - od pieniędzy podatników - pozwoli na natychmiastowe uzdrowienie sytuacji społeczno-gospodarczej w naszym kraju. P.S. Prawdziwych mężów stanu w Polsce ze świecą szukać. Najczęściej - to zwykłe, politykierskie cwaniaczki, zakładnicy miękkich, sejmowych foteli oraz apanaży i innych synekur - powiązanych z owymi fotelami. Ot, i wszystko...
...
Następna strona