Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory prezydenckie 2010
12.07.2010 14:26

Gronkiewicz-Waltz: PiS nas brutalnie atakowało

Nie przeprosili m.in. za dziadka z Wehrmachtu - mówi prezydent Warszawy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Prezydent stolicy i członek najwyższych władz PO,Hanna Gronkiewicz-Walz nie rozumie w jakim trybie miały by odbyć się przeprosinyJarosława Kaczyńskiegoprzez jej partię. *

Prezes PiS uzależnił od nich dalszą współpracę z Platformą Obywatelską.Gronkiewicz-Waltz podkreśla, że Prawo i Sprawiedliwość samo wielokrotnie brutalnie atakowało członków PO i nikt za to nie przepraszał. _ - Za brutalną wypowiedź o dziadku z WehrmachtuJacek Kurskinie został z partii wyrzucony, a Jarosław Kaczyński nie przeprosił _ - przypomina prezydent Warszawy.

Gronkiewicz-Waltz mówi, że są pewne sprawy w których Platforma mogła by współpracować z PiS-em, ale to pole jest bardzo wąskie. _ - Mamy tak odmienne poglądy na role państwa, że nie ma tego merytorycznego miejsca styku _ - uważa polityk Platformy.

POSŁUCHAJ HANNY GRONKIEWICZ-WALTZ:

Dzisiejsza _ Rzeczpospolita _ zamieszcza obszerny wywiad z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim. Lider PiS powiedział w rozmowie, że nie będzie współpracował z Platformą Obywatelską, jeśli nie usłyszy przeprosin za - jak to określił - haniebne zachowanie wobec jego brata po katastrofie smoleńskiej.

Tagi: wybory prezydenckie 2010, przeprosiny, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz