Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Pawłowski
|
aktualizacja

Krzysztof Ziemiec żali się po zwolnieniu z TVP. "Komentarze widzów musiały być dla niego bardzo przykre"

Krzysztof Ziemiec, który był związany z mediami publicznymi przez 20 lat, żali się, że ciężko mu teraz znaleźć pracę. Żali się, że został bez pracy z dnia na dzień i "nie wie, na czym stoi". - Obserwowałem wczoraj na platformie X wpis Ziemca i reakcje internautów - powiedział w programie "Newsroom" WP Tadeusz Kowalski, członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. - Myślę, że one musiały być dla niego bardzo przykre. Zero poparcia, współczucia. Uznano, że przekroczył pewne bariery, w tym co robił i dlatego teraz nie ma prawa się użalać. Niedawno ujawniono raport NIK o TVP. Z jednej strony były tam gigantyczne zarobki, idące w miliony, a z drugiej, w tej samej instytucji blisko 400 osób nie dostawało wynagrodzenia minimalnego. Po kontroli inspekcji pracy trzeba było im te pensje wyrównać. Ogromne wynagrodzenia były skupione w małej grupie. W media publiczne jako społeczeństwo włożyliśmy w dotacjach budżetowych blisko 10 mld zł i tych pieniędzy w ogóle nie...

rozwiń
KOMENTARZE
(109)
Gosia
4 miesiące temu
Czytać czytać może wreszcie coś do tego pana dotrze choć mam wątpliwości
Alicja
4 miesiące temu
Lubię Pana Krzysia Ziemca i bardzo mu współczuję. Ja też za Tuska byłam w 2008 roku zwolniona z pracy,bo firmę moją w której pracowałam 33 lata zlikwidowali.Miałam wtedy 53 lata i zostałam bez pracy.Wiem jak się człowiek wtedy czuję. Panie Krzysiu głową do góry.W Polsce są jeszcze porządne firmy,które przyjmą Pana do pracy.O reszcie krzywd,które za pierwszych rządów Tuska mnie spotkało nie będę już opisywać,ale nigdy mu tego nie zapomnę. Pozdrawiam Pana serdecznie.
gość
5 miesięcy temu
Życzę mu powodzenia! Prawy człowiek, rzetelny dziennikarz. Pan Bóg go nie zostawi z problemem bezrobocia. Da mu pociechę.
Krysiulak
5 miesięcy temu
Żyje na tym świecie prawie 80lat. Przeżyłam kilkanaście rządów, ale takiej szopki jak teraz urządza PiS przy przekazywaniu władzy nie widziałam. Oni winią za wszystko innych a sami przecież powinni przekazać władze. A rozliczenie ich i odsunięcie od "żłobu" budzi w PiS trwogę.
graba
5 miesięcy temu
Mazurek nadal bierze kase z Nowogrodzkiej
...
Następna strona