Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kto przetrwa gospodarczego wirusa? Startuje II edycja Nagrody gospodarczej money.pl

7
Podziel się

Jeszcze nigdy świat nie mierzył się z takim kryzysem jak dziś. Jeszcze nigdy tryby światowej gospodarki nie stawały tak jak teraz. Jeszcze nigdy nie wyrzucaliśmy do kosza wszystkich ekonomicznych prognoz. Biznes jednak z kryzysu wyjść musi. Dlatego chcemy jako money.pl nagrodzić te największe sukcesy w najtrudniejszych czasach od dekad - pisze Sebastian Ogórek, redaktor naczelny money.pl.

Kto przetrwa gospodarczego wirusa? Startuje II edycja Nagrody gospodarczej money.pl
bEpSHrLp

To bez wątpienia będzie najtrudniejszy czas dla polskiej gospodarki od 1989, a może i czasów II wojny światowej. Kryzysy, bo spowolnienie gospodarcze to dziś tylko niepotrzebny eufemizm, jaki wywołuje już epidemia koronawirusa, jest trudny do oszacowania i opisania. Część przedsiębiorców mówi wprost, że działa w czasach wojennych.

Do niedawna restauracje praktycznie nie pracowały, nie działały wszystkie kina i teatry, a także dziesiątki tysięcy sklepów. Wielkie zakłady produkcyjne wysyłają pracowników na postojowe, bo nie są w stanie sprzedać tego, co produkują. Zrywane są łańcuchy dostaw.

Koronawirusowa gorączka w firmach już dawno przekroczyła 40 stopni. Trudne czasy przetrwają ci, którzy znajdą nowe modele biznesowe, będą umieć się szybko przestawić na pokoronawirusową rzeczywistość. Biznes oczywiście martwi się tym, co dziś, ale musi też patrzeć w przyszłość.

bEpSHrLr

Odpowiedzialne firmy już dziś muszą planować działania na kolejne lata. Dlatego, jako największy w Polsce portal gospodarczy, po raz drugi chcemy nagrodzić tych przedsiębiorców i te biznesy, które w dzisiejszej koronawirusowej rzeczywistości potrafią się odnaleźć.

II edycję Nagrody gospodarczej money.pl zaczynamy od debaty "Kto przetrwa gospodarczego wirusa?". Do rozmowy zaprosiliśmy członków kapituły: wicepremier i Minister Rozwoju Jadwigę Emilewicz, prezesa firmy Budimex Dariusz Blochera, prezesa Gemini Holding Rafała Sonika, prezesa firmy Kazara Artura Kazienko oraz wiceprezesa Wirtualnej Polski Michała Brańskiego.

Debatę będzie można obejrzeć w środę o godzinie 16 na naszych social mediach oraz stronie głównej Wirtualnej Polski i money.pl.

Ja już dziś zapraszamy do zgłaszania się na adres nagrodamoney@grupawp.pl przedsiębiorców, którzy chcą walczyć o nagrodę. Prosimy o opisanie swojej firmy, a także ostatnich działań związanych z koronawirusem. Nie ma u nas żadnych limitów przychodów czy zysków. Liczy się tylko gen przedsiębiorczości.

bEpSHrLx

Nagroda money.pl przyznana zostanie w kategoriach:

  • Firma roku money.pl
  • Człowiek roku money.pl
  • Technologia roku money.pl
bEpSHrLy
  • Nagroda specjalna redaktora naczelnego money.pl

Dodatkowo w 2020 roku przyznamy także Nagrodę specjalną 25-lecia Wirtualnej Polski. Gala i wręczenie nagród nastąpi na wrześniowym kongresie Impact.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEpSHrLS
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(7)
Bruner
rok temu
Szykuje się masa procesów sądowych.
Domi
rok temu
PiS nie przetrwa. A kto przetrwa mam nadzieję że Polska. Konstytucja
Tomek
rok temu
I macie swój wirus... nikt nie umarł, tylko tych których nie liczono na inne choroby(statystyka się zgadza). A W SKLEPACH JAKBY DROŻEJ... SZEFOWIE W KRYZYSIE WIECEJ NIE DADZĄ...teraz czas na propagandę bezrobocia, żebyście się nie upominali
bEpSHrLT
Skywalker
rok temu
ja głosuję za Szumowskim i jego bratem.
żeby było, ja...
rok temu
chcę powrotu bezrobocia 15-20%, stawek godzinowych 6 zł brutto, wieku emerytalnego dla kobiet 67 lat, waloryzacji 3-4 zł, cukru po 4 i benzyny po 6 zł i dlatego na Trzaskowskiego z komunistycznej KO, gdzie elitą są sowieckie pachołki z PZPR Cimoszewicz i Miller, zagłosuję