Notowania

gospodarka polska
05.01.2019 09:59

Kup sobie logo Amber Gold. Cena nie jest wysoka, a potencjał marketingowy ogromny

O wystawieniu na sprzedaż graficzno-tekstowego znaku parabanku, zdecydował syndyk masy upadłościowej Amber Gold. Nieoficjalnie wiadomo, że jak na razie wpłynęła jedna oferta kupna. Na sprzedaż już wkrótce zostaną wystawione również samochody firmy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Dobrze znane logo ma duży potencjał marketingowy. (Fot: wojciech olszanka)

Syndyk logo Maber Gold wystawił na sprzedaż w grudniu. Jak ustaliła ”Gazeta Wyborcza” na razie otrzymał on tylko jedną ofertę na 110 zł.

To nie oznacza jednak końca szans na zakup. Nie upłynął bowiem termin na przelew pieniędzy, zatem sprzedaży jeszcze nie było.

Afera KNF. Adam Bielan uderza w Romana Giertycha

Dlatego można jeszcze próbować przejąć dobrze znane w kraju logo. Wprawdzie kojarzy się ono dość negatywnie, ale jest rozpoznawalne, a w marketingu ma to ogromne znaczenie.

Ponadto, zgodnie z prawem, syndyk może jeszcze sprzedaż unieważnić i zrobić drugie podejście do niej. Co równie ważne logo parabanku objęte jest chronione przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej.

Jego posiadacz może je wykorzystywać w niezliczonych celach. Między innymi możę się ono pojawić na metalach szlachetnych, ozdobach, biżuterii, plakatach, broszurach, kalendarzach i pamiątkach.

Z kolei w poniedziałek zacznie się licytacja 136 samochodów parabanku. Do kupienia będa m.in różne modele: BMW, VW i Renault.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: gospodarka polska, Amber Gold, marketing
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
06-01-2019

BMFAber Gold to czarna plama w historii Wolnopolski. Sp.Wojciech General Armii Jaruzelski sie w grobie przewraca .Pamietajmy : praworzadnosc … Czytaj całość

05-01-2019

Janusz polski wąsatyMają jakiegoś pasata B7 promocyjnie za 110 zlotych. Chętnie kupię ten symbol zamożności

06-01-2019

SpisekCo oznacza podwójny krzyż?

Rozwiń komentarze (4)