Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Lasy Państwowe mają kłopot. Wszystko przez prezesa agencji PR

70
Podziel się:

Prezes agencji pracującej dla Lasów Państwowych miał osobiście zamieszczać na Facebooku, posty szczujące na WWF i ekologów. Teraz pełnomocniczka jego firmy chce usunięcia artykułu.

Agencja Radomskiego pracuje dla Regionalnych Lasów Państwowych w Białymstoku
Agencja Radomskiego pracuje dla Regionalnych Lasów Państwowych w Białymstoku (East News, JAKUB WOSIK/REPORTER)

"Gazeta Wyborcza" ujawniła, że na fanpejdżu "Mieszkańcy Puszczy" w wielu miejscach pojawiała się sugestia, że WWF pieniądze przeznacza głównie na swoje utrzymanie, a nie na ratowanie przyrody.

Pojawiały się także linki z tekstami z prorządowego portalu wPolityce.pl pod tytułem: "Pieniądze a ekolodzy. Czy naprawdę chodzi o środowisko?". Albo artykuł mówiący, że WWF rzekomo płaciła bojówkom zabijającym ludzi.

Według oficjalnych informacji profilem na FB administruje sołtys Narewki Elżbieta Kabać. Jednak ostatnia awaria pozwoliła odkryć, kto w rzeczywistości edytuje oczerniające ekologów posty. Jak napisała "Wyborcza", miał robić to prezes agencji Kamil Mirosław Radomski.

Po tym, jak gazeta wysłała pytania prezes agencji zniknął z FB, a profil "Mieszkańcy Puszczy" został usunięty. Sam Radomski nie odpowiedział na pytania dziennikarzy, a w jego imieniu Anna Borkowska, reprezentująca agencję Radomskiego przesłała maila, którym napisała, że informacje podane w artykule są przedstawione w sposób nierzetelny. Mecenaska zażądała usunięcia artykułu, a także zdjęcia prezesa.

Agencja Radomskiego pracuje dla Regionalnych Lasów Państwowych w Białymstoku. Dyrekcja odcięła się od działań prezesa na Facebooku.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(70)
Maverick
3 lata temu
" Pis niczym się nie rożni od Niemców 1933, mamy furażera, partie, wstawanie z kolan, wrogów, policje, procesy polityczne, kpiny z prawa, wyrzucanie posłów z sejmu, nękanie opozycji, łapanki, bojówki, pogromy, na Hitlera głosowało 95% bo obiecał darmowe wczasy, domki i volkswageny. Obozy były potem ".
j-24
3 lata temu
Obrzucić innych błotem....wysypać innym na łeb wiadro guano.....obrzydliwa metoda podniesiona do rangi oficjalnej polityki państwa pis.....
Juras
3 lata temu
Radomski? To taki Warszawski z Radomia, czy Szczeciński ze Szczecina? No piyknie sie noziywo...
leśnik
3 lata temu
Do QWERTY Niech Pani rzecznik Lasów Państwowych powie gdzie pan Premier z Lasami Państwowymi posadził 500 milionów drzew .Trzeba mieć dobry wzrok żeby je zobaczyć. Wiemy ,że na pewno wycięto tyle drzew .Pani właśnie potwierdzała te kłamstwa na antenach telewizji.Lasy Państwowe to złodzieje tacy jak ten Rząd .Zresztą ryba śmierdzi od głowy.
róbmy tak dal...
3 lata temu
Nic nowego. Mafia pissowska jest wszędzie, a co do ekologów to ich niezależnie od opcji politycznych i tak będzie kiedyś na wierzchu. Tylko, że wtedy nie będzie już nikogo kto będzie mógł im przyznać rację.
...
Następna strona