Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Jakub Ceglarz
|
aktualizacja

Leszek Gierszewski, prezes Druteksu: żona w ogóle nie interesuje się firmą

18
Podziel się:

- Żona w ogóle nie interesuje się firmą, tylko podróżami. Była w każdym miejscu na ziemi - mówi "Pulsowi Biznesu" Leszek Gierszewski, prezes Druteksu. I dodaje, że na firmie zarabiała 2 mln zł rocznie.

- Z zakładaniem firmy żona nie miała do czynienia ani osobiście ani finansowo - mówi Leszek Gierszewski, prezes Druteksu.
- Z zakładaniem firmy żona nie miała do czynienia ani osobiście ani finansowo - mówi Leszek Gierszewski, prezes Druteksu. (Forum)

Przypomnijmy, że głośno wokół Druteksu zrobiło się, gdy prezes Leszek Gierszewski oskarżał rodzinę (żonę i córkę) o próbę wrogiego przejęcia firmy. Skończyło się na oblężeniu siedziby przez Krzysztofa Rutkowskiego i publicznym praniem brudów. Grażyna Gierszewska o zamieszanie oskarżyła nową partnerkę życiową męża. Pisaliśmy o tym na naszych łamach wielokrotnie.

Po raz pierwszy od czasu wydarzeń z drugiej połowy lutego głos zabrał Leszek Gierszewski, który udzielił wywiadu "Pulsowi Biznesu". - Zaistniała sytuacja jest wyłącznie rodzinną sprawą wewnętrzną - stwierdził prezes Druteksu.

Zobacz także: Przepisy o sukcesji już obowiązują. "Trafiliśmy w realne potrzeby przedsiębiorców"

I tłumaczy, że kością niezgody między nim a rodziną jest sposób prowadzenia firmy. - Oni oczekiwali od zawsze, że spieniężymy firmę i rozdzielimy pieniądze. Nigdy nie popierali moich planów rozbudowy - twierdzi Gierszewski.

Gierszewski odnosi się również do oświadczenia żony, która podkreśla, że firma została zbudowana na jej majątku.

- Jej pieniądze nie były mi do tego potrzebne. Ja w żaden sposób nie chcę umniejszać jej roli w wychowaniu dzieci i prowadzeniu domu w tamtym czasie, ale akurat z zakładaniem firmy nie miała ona do czynienia ani osobiście ani finansowo - stwierdził.

- Żona Grażyna, w ogóle nie interesuje się firmą. Jej pasją są podróże, była w każdym miejscu na ziemi, chyba tylko poza Antarktydą - dodawał Gierszewski.

Wylicza również, że małżonka za przewodniczenie radzie nadzorczej spółki otrzymywała 50 tys. zł miesięcznie, a w całym 2018 roku zarobiła na firmie prawie 2 mln zł.

Leszek Gierszewski podkreśla, że nadal będzie zarządzał firmą, a praca to jego całe życie. - Ja cenię firmę, a moja rodzina pieniądze. Drutex to dzieło mojego życia. Nie mogę pozwolić, żeby to zostało zaprzepaszczone - puentuje szef Druteksu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(18)
Życzliwy
5 lata temu
Żony są be.konkubiny yes.yes.Marcinkiewicz to już wie
Gościowa
5 lata temu
Żona wniosła majątek.a 2 miliony że 100 to jałmużna.bo reszta dla kogo?
Gość
5 lata temu
Tę walkę może wygrać konkubina.a stary to już dobnostka
Gość
5 lata temu
Specjalistka od marketingu wszystko zaplanowała.a on wymyślił.że co kocha.ale jaja...
Gość
5 lata temu
Ja bym rozwodu mu nie dała.konkubina tak namieszała.a rodzina cierpi. PAN LESZEK niech ochłonie i pomyśli.bo jedyna wygraną na skutek konfliktu jest konkubina A za 10 lat co będzie?.