Źródło wideo: © money.pl
Lider AgroUnii chce debaty z ministrem rolnictwa. Telus: jego hucpy są znane
Michał Kołodziejczak, lider AgroUnii i kandydat do Sejmu z list Koalicji Obywatelskiej, wezwał Roberta Telusa, ministra rolnictwa do debaty. Jest szansa na przedwyborcze spotkanie?
- Michał Kołodziejczak ma już swoje praktyki wchodzenia do ministerstwa poprzez wyważanie drzwi, znane są jego hucpy, także w Brukseli – powiedział w programie "Money.pl" Robert Telus, minister finansów. - Mnie to nie interesuje. Proszę mnie zwolnić z oceny tej osoby. Ja mam z kim rozmawiać. Są poważniejsi kandydaci - dodał minister.
Jestem szefem obszaru biznes i finanse w Wirtualnej Polsce, w tym serwisu money.pl. Prowadzę również program "Biznes Klasa" na YouTube (+100 tys. subskrypcji) oraz jestem laureatem nagrody Grand Press Economy 2024. Dziennikarstwem ekonomicznym zajmuje się od ponad piętnastu lat, wcześniej prowadziłem programy o świecie i gospodarce w TVN24 BiS i w TVN CNBC oraz byłem szefem serwisu Next.gazeta.pl oraz newsroomu Gazeta.pl.
Źródło artykułu:
M
money.pl