Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Linie lotnicze w kryzysie. "Restart branży się nie odbył"

– Rok 2022 zaczynamy w bardzo kiepskiej atmosferze, nadal największe rynki azjatyckie są zamknięte, do Japonii, do Australii nadal nie można polecieć. To, co było duzą zaletą naszej branży, czyli przewidywalność, to, że można było sobie kupić bilet na za trzy, sześć czy dziewięć miesięcy i można było mieć pewność, że ta podróż się odbędzie, dziś praktycznie nie istnieje. Połączenia mogą zostać anulowane z tygodnia na tydzień. Dopóki to się nie zmieni, będziemy uważali, że restart branży się nie odbył i nadal jest ona pogrążona w głębokim kryzysie – powiedział w programie "Money. To się Liczy" Sebastian Mikosz, wiceprezes IATA i były prezes PLL LOT.

0
0
5
Podziel się
Komentarze (5)
zobacz więcej komentarzy (5)
KOMENTARZE
(5)
matrix
4 miesiące temu
dopóki wymagane będą te wszystkie testy paszporty covid i inne dziwne wynalazki dopóty branża się nie podniesie,linie lotnicze zamiast poszerzać swoją ofertę do krajów gdzie nie ma dziwnych wymagań np kostaryka meksyk dominikana,wolą latać do krajów gdzie trzeba spełnić dziesiątki formalności.No ale jak się zatrudnia ludzi sztucznie wyuczonych przez system którzy z naturalną inteligencją nie widzieli się na oczy to co się dziwić.
oppo
4 miesiące temu
Też zdziwieni? Tu pandemoza miała nie zmasakrować wszystkiego? Ale nie martwcie się, taki jest plan globalistów. Ludzie mają siedzieć w domu i pracować. żadnych zbędnych podróży. Tylko jest problem, że cały świat miał ich słuchać a nie chce ;-)
moon
4 miesiące temu
Leciałem w tamtym tygodniu z Gdanska do Krakowa. Na lotnisku jeden na drugim, przy zejściu po schodach na płytę wszyscy czekają na schodach ściśnięci. W samolocie jeden na drugim, jedyne co to cabin crew pilnuje maseczek. Ogólnie jestem przeciwny obostrzeniom i naokoło widać że każdy ma je w poważaniu.
dasfadsfafds
4 miesiące temu
Trzeba było protestować jak wprowadzali restrykcje. Teraz to możecie sobie... ponarzekać.
Latanie
4 miesiące temu
nie jest zgodne z podpisanym programem FIT to 55. Lotniska mają być likwidowane, jeżeli ktoś nie doczytał tego w w/w programie ochrony środowiska w którym uczestniczą europejskie kraje. Opływowe kadluby samolotów możemy przerobić na szybkie pociagi.