Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Krzysztof Janoś
Krzysztof Janoś
|

Lotnisko w Zielonej Górze zamknięte. Chodzi o bezpieczeństwo pasażerów

3
Podziel się

Lotnisko Zielona Góra-Babimost pozostanie zamknięte do 17 maja. Decyzję przekazało Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze".

Lotnisko w Zielonej Górze zamknięte. Chodzi o bezpieczeństwo pasażerów
PPL zastrzega sobie możliwość zmiany decyzji w dowolnym czasie. (wikipedia)
bDZgieQB

Powodem przedłużenia zamknięcia jest utrzymująca się trudna sytuacja epidemiczna. Pasażerowie, którzy liczyli na powrót połączeń, w sprawie odwołanych lotów powinni zwrócić się bezpośrednio do przewoźników

PPL, zarządzający lotniskiem w Babimoście, podejmując takie działanie, zapewniło również, że chodzi również o bezpieczeństwo pracowników obsługi portu oraz linii lotniczych.

Zobacz także: Tadeusz Cymański opowiedział o Marianie Banasiu
bDZgieQD

Jak zapewniło przedsiębiorstwo w komunikacie, sytuacja jest na bieżąco monitorowana przez służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo portu. Oczywiście PPL zastrzega sobie możliwość zmiany decyzji w dowolnym czasie.

Lotnisko w Zielonej Górze jest zamknięte od 15 marca.

Pandemia spowodowała spadek ruchu lotniczego nie tylko w Zielonej Górze. Kryzys w połączeniach regularnych na niektórych lotniskach sięga blisko 100 proc. Również linie lotnicze mają poważne kłopoty. Jednak akcja szczepień daje nadzieję, że jesteśmy blisko końca kryzysu.

bDZgieQJ

- Bilety pozostaną u nas tanie, mimo że kryzys przetrwaliśmy za własne oszczędności i żadne państwo nam nie pomogło – podkreśla w rozmowie z money.pl, Michał Kaczmarzyk, dyrektor Ryanaira na Polskę, prezes linii Buzz. Nie ukrywa, że oszczędności były możliwe dzięki zwolnieniom i obniżkom wynagrodzeń.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDZgieRe
wiadomości
gospodarka
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(3)
Juliusz
1 tyg. temu
W czym problem? Z tego akurat lotniska można latać nawet gdy jest zamknięte.
Bachus
2 tyg. temu
Babimost od Zielonej Góry dzieli 40km, więc to żadne lotnisko w Zielonej Górze... Równie dobrze można powiedzieć, że to lotnisko w Sulechowie albo Wolsztynie. Taka tam drobnostka do przemyślenia dla panów redaktorów.
kiki
2 tyg. temu
Ta tam startował Duda Lamiąc wszelkie procedury bezpieczeństwa
bDZgieRf