Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
MAG
|

Marian Banaś zakończył kontrolę u Jacka Kurskiego

48
Podziel się:

Najwyższa Izba Kontroli zakończyła rozpoczętą w ubiegłym roku kontrolę w Telewizji Polskiej - piszą wirtualnemedia.pl.

Marian Banaś zakończył kontrolę u Jacka Kurskiego
Kontrola NIK w Telewizji Polskiej zakończyła się - piszą wirtualnemedia.pl. (East News, Zbyszek Kaczmarek/REPORTER)

Kontrola NIK, której celem było sprawdzenie, czy TVP prawidłowo zarządza majątkiem i gospodaruje środkami finansowymi, rozpoczęła się we wrześniu ubiegłego roku

Wirtualnemedia.pl informują, że kontrola NIK już się zakończyła. "Jej wyniki zostaną opublikowane wkrótce" - dowiedział się serwis w Najwyższej Izbie Kontroli. "Rzecznik prasowy instytucji Łukasz Pawelski odmówił sprecyzowania, w jakiej perspektywie czasowej można spodziewać się raportu pokontrolnego z TVP" - czytamy.

Przypomnijmy, że w tym roku media publiczne otrzymają z budżetu państwa 1,95 mld zł rekompensaty za utracone wpływy z abonamentu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(48)
Chmk
10 miesięcy temu
Nie oglądam tego badziewia bo to strata czasu, same reklamy i programy "pod psem"
Hfjt
10 miesięcy temu
Zabili chore onkologicznie dzieci, bo ważniejsza była reklama w TVP. Tak nie postępują ludzie, tylko oprawcy.
nie publiczna...
10 miesięcy temu
zabardzo razila w oczy obluda rzadzacych, a miala byc publiczna
tokakroc
10 miesięcy temu
pluja a on deszczx pada
zmienić preze...
10 miesięcy temu
Co z tego, że media otrzymały rekompensatę za utracone wpływy z abonamentu skoro i tak Ci za których ta rekompensata była wypłacona nie mają co w tej TV oglądać, bo większość tych osób to schorowani emeryci i renciści. Co TV daje tym ludziom do oglądania np. do południa i wieczorem, a nie nocą oprócz ciągłego sportu, powtórek, propagandy czy głupawych reality show? Czy wyświetla dobre seriale np Poldark, dobre filmy stare i nowe, których nie może ta grupa oglądać w kinach? Dlaczego te osoby są pozbawione oglądania filmów? Nie wszyscy są sportowcami, nie wszyscy są za nowościami kuchni itd. Emitowane ciągłych i tych samych filmów, seriali np. Stawka większa niż życie, Czterej pancerni, Miś, Czarne chmury, Lalka, Indiana Jons itd przyprawia do wymiotów. Dlaczego te powtórki w TV publicznej są emitowan jedne po drugich w różnych kanałach? Dlaczego między nimi nie ma znacznych przerw np 3, 5 letnich? Na co więc poszły te pieniądze tych ludzi?
...
Następna strona