Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Michał Kiciński inwestuje w sieć burgerowni. Powstała nowa grupa gastronomiczna

2
Podziel się:

Współtwórca CD Projektu idzie w gastronomię. Wraz z siecią burgerowni Bobby Burger założył grupę, z którą za kilka lat chce wejść na giełdę. A to niejedyny nowy biznes człowieka, który współtworzył firmę stojącą za grami komputerowymi o Wiedźminie.

Michał Kiciński inwestuje w nowe projekty.
Michał Kiciński inwestuje w nowe projekty. (Forum, Marek Wisniewski/Puls Biznesu/FORUM)
bEKsZsaJ

Nowa grupa gastronomiczna nazywa się Real Food. Jak informuje "Puls Biznesu", W jej skład weszła sieć Bobby Burger, zbudowana przez Bogumiła Jankiewicza i Krzysztofa Kołaszewskiego, i wegetariańska restauracja Wegeguru, którą otworzył Kiciński w 2017 roku (na początku działała pod nazwą Wegemama).

Bobby Burger już dziś ma 38 w 17 miastach w różnych częściach Polski i ma apetyt na dalszy rozwój. Restauracji Wegeguru też marzy się rozwój - kolejne placówki w Warszawie i poza nią.

bEKsZsaL

Ale grupa mierzy jeszcze wyżej: chce, żeby dołączały do niej też inne koncepty gastronomiczna. - Naszym celem jest stworzenie na tyle dużej grupy, żeby mogła zadebiutować na parkiecie w za 3-5 lat. Jesteśmy więc otwarci na rozmowy. Interesują nas biznesy restauracyjne z jedzeniem codziennym, a nie ekskluzywnym, ale wysokiej jakości - powiedział "PB" Bogumił Jankiewicz.

Obejrzyj też: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Najciekawsze fakty

Grupa ruszyła też z zapowiadaną już kilka miesięct temu akcją crowdfundingową. - Uwzględniając obecne plany ekspansji oraz otwarcia finansowane w ramach crowdfundingu, jesteśmy w stanie urosnąć do 60-70 mln zł - powiedział gazecie Krzysztof Kołaszewski. Cel to "uzyskanie znaczącej pozycji na całym rynku gastronomicznym".

bEKsZsaR

To niejedyny nowy biznes Michała Kicińskiego. Finansuje on także rozwój aplikacji integrującej operatorów carsharingu i komunikację miejską. Za pomocą aplikacji Voom będzie można dokonać rezerwacji i zaplanować całą trasę przejazdu z wykorzystaniem kilku środków transportu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEKsZsbm
KOMENTARZE
(2)
mindy
rok temu
burgery bobby sa koszmarne nie idzie tego jesc tylko lokale ładne
Oro
3 lata temu
te burgery są okropne! na początku jakoś trzymali poziom, teraz smakują gorzej niż w mcku - nic dziwnego że ich lokale świecą pustami