Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Michał Samul nowym szefem informacji TVN. Zastąpił Adama Pieczyńskiego

207
Podziel się:

21 grudnia 2019 roku Michał Samul przejął funkcje redaktora naczelnego TVN24 i "Faktów" oraz szefa Pionu Informacji TVN od Adama Pieczyńskiego, który postanowił zakończyć karierę zawodową.

Michał Samul jest z TVN związany od lat
Michał Samul jest z TVN związany od lat (TVN mat. prasowe, -)
bEKkreKt

Korytarze TVN-u nie są dla Michała Samula niczym nowym, bo z TVN24 jest związany od początku istnienia tej stacji. Od 2001 roku był wydawcą anteny, w 2003 roku został szefem Zespołu Redaktorów a następnie także Zespołu Wydawców stacji – informuje serwis media2.pl.

Jako członek zarządu TVN Discovery Polska Samul będzie odpowiadał za wszystkie kanały i programy informacyjne oraz newsowe serwisy online nadawcy.

Przez ostatnie 12 lat był zastępcą redaktora naczelnego, od 2014 roku zajmował stanowisko dyrektora Departamentu Programów i Nowych Mediów TVN24. Odpowiadał w tym czasie m.in. za współpracę z innymi mediami, rekrutację dziennikarzy, wydania specjalne, wieczory wyborcze, wprowadzanie nowych programów i pasm. Nadzorował też pracę szefów portali informacyjnych TVN24.

bEKkreKv
Zobacz także: Obejrzyj: Kredyty dla firm. Oto co musisz wiedzieć

- Po blisko 30 latach pracy na różnych stanowiskach w mediach, w tym po 18 latach kierowania TVN24 i "Faktami", nadszedł moment, by oddać stery, wypocząć i poświęcić się rodzinie. Newsy w TVN są miejscem, które współtworzyłem i kocham. Będzie mi ich brak, tak jak i współpracowników, których szanuję i podziwiam – napisał w komunikacie.

bEKkreKB

Zapowiedział przy tym, że przez najbliższe miesiące będzie pełnił rolę doradcy zarządu TVN do spraw programów informacyjnych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEKkreKW
KOMENTARZE
(207)
Fakt prasowy:
2 lata temu
cala prawda cala dobe
kolos
2 lata temu
moze w koncu przestana klamac i bezczelnie manipulowac
Florencja
2 lata temu
Cała prawda całą dobę - przynajmniej dzięki TVN wiemy, że są przynajmniej dwie prawdy.
bEKkreKX
bbb
2 lata temu
TVN to realizacja Protokołów mędrców Syjonu.
Ada
2 lata temu
Ydowska stacja, ydowska wizja świata.
...
Następna strona