Notowania

lpp
29.01.2020 14:56

Milion masek dla Chin

W związku z pogarszającą się sytuacją w Chinach oraz rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem, firma LPP podjęła decyzję o wsparciu regionów dotkniętych epidemią.

Podziel się
Dodaj komentarz
(LPP)

- Docierają do nas alarmujące doniesienia, że przedmiotem pierwszej potrzeby są obecnie maseczki wykupywane masowo przez mieszkańców. Dlatego podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu akcji polegającej na dostarczeniu do Chin miliona ochronnych masek – potwierdza Marek Piechocki, prezes zarządu LPP. - Obecnie intensywnie poszukujemy producentów lub hurtowników, którzy mają możliwość dostarczenia nam brakujących masek. Liczy się każda sztuka – dodaje.

Wszystkie firmy posiadające zapasy masek ochronnych i gotowe wesprzeć akcję prosimy o pilny kontakt pod numerem telefonu (58) 769 69 01 lub o wysłanie wiadomości na adres lpp@lppsa.com z dopiskiem "Maski dla Chin". Gdańska firma pokryje wszelkie koszty związane z zebraniem masek oraz ich dalszą dystrybucją.

- Liczymy, że na nasz apel odpowie wielu dostawców. Zebranie miliona masek

w obecnych warunkach okazuje się wyzwaniem, ale jesteśmy przekonani, że wspólnie z innymi firmami będziemy w stanie już za chwilę wysłać pierwszy transport masek ochronnych, który trafi do najbardziej potrzebujących regionów – dodaje Marek Piechocki.

Artykuł sponsorowany

Tagi: lpp
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
29-01-2020

NozzeDla Polaków nie potrzeba masek ale dla chińczyków już tak....

29-01-2020

Pandato tylko dla jednej wsi w ChRL .a co z resztą!!!

30-01-2020

JustinOby u nas nie było problemów. Trzeba pomagać tam gdzie pomoc jest potrzebna. Brawo dla LPP.

Rozwiń komentarze (14)