Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Przemysław Ciszak
|
aktualizacja

Millennium przejmuje Eurobank. Fuzja się dokonała

6
Podziel się:

Ostatni krok w połączeniu Millennium Banku z Eurobankiem przeprowadzony został w miniony weekend. Dzięki temu Millennium zyskało 1,4 mln nowych klientów.

Eurobank przechodzi pod markę Millennium.
Eurobank przechodzi pod markę Millennium. (Wikimedia Commons CC BY, Przemysław Jahr)

Rok po podpisaniu umowy zakończyła się integracja dwóch dużych banków - Millennium Banku z Eurobankiem. Do faktycznej transakcji doszło pod koniec maja. Ale to w miniony piątek rozpoczęły się prace związane z technicznym włączeniem Eurobanku w struktury Millennium.

Na początku roku zgodę na tę transakcję wyraził Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, a w maju Komisja Nadzoru Finansowego. Banki poinformowały, co to oznacza dla ich klientów.

Od wtorku 12 listopada znika szyld Eurobanku, powiększa się sieć bezpłatnych wypłat w bankomatach połączonych banków.

Zobacz także: Masz kredyt na mieszkanie? Lepiej sprawdź termin spłaty ostatnich rat

Nie uległy zmianie natomiast numery rachunków osobistych, oszczędnościowych, lokat terminowych, kart debetowych i kredytowych. Klienci zachowali również obecne kody PIN kart debetowych i kredytowych, harmonogramy spłat kredytów i pożyczek gotówkowych, kredytów ratalnych i hipotecznych udzielonych w złotówkach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(6)
Bankowy_kryzy...
4 lata temu
Nie można się zalogować. Błąd autoryzacji. Nie ma dostępu do konta ani na stronie ani w aplikacji mobilnej, w konsekwencji brak możliwości wykonania koniecznych przelewów, no chyba że w placowce. Infolinia bezradna i bez kompetencji, choć konsultanci bardzo starają się pomóc, nic nie mogą zrobić . Fuzję można nazwać totalnym chaosem dla klientów Eurobanku.
Rozczarowany
4 lata temu
Dramatycznie pogorszyła się jakość obsługi w oddziałach stacjonarnych, przynajmniej we Wrocławiu. Przysłani na wsparcie pracowników eurobanku " milenialsi" są aroganccy, rażąco naruszają przepisy RODO, traktując klientów niczym dopust boży. Widać takie standardy obowiązują w Millenium. Rezygnuję.
Morawiecki
4 lata temu
Już niedługo Pekao pokaże rogi i zassa PKO. Wszyscy robią nas w konia a właściwie w żubra
nick
4 lata temu
Tak się robi z nierentownymi bankami . Sprzedaje się albo robi się tzw. fuzję
czy to prawda...
4 lata temu
podobno senator Grodzki za łapówki, wiele milionów zł za sprzęt medyczny przepłacił i szpitali zbankrutował i dlatego Grodzki, do PO uciekł