Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Paweł Orlikowski
Paweł Orlikowski
|

Money. To się liczy. Narodowy Spis Powszechny – jakie obowiązki ma obywatel?

8
Podziel się

Dziś w programie gościem prezes Głównego Urzędu Statystycznego dr Dominik Rozkrut. Rozmawiamy o nadchodzącym spisie powszechnym, podsumowaniu spisu rolników i najnowszych danych z polskiej gospodarki. Zapraszamy od 9.15.

Money. To się liczy. Narodowy Spis Powszechny – jakie obowiązki ma obywatel?
(wp.pl)
bEgAnMfF
Zobacz także: Oglądaj na żywo "Money. To się liczy"

Na program zapraszamy od poniedziałku do piątku o 9.15.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEgAnMgi
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(8)
Olga
4 miesiące temu
Płacić i trzymać język za zębami -oto prawa obywatelskie
Ks. Walenty
4 miesiące temu
Obowiązki wynikające z ustawy nie obowiązują w czasie pandemii. Nikogo nie wpuszczę do domu bo nie. Nawet jak okaże negatywny wynik testu. Internet nie jest obowiązkowy więc nie muszę go mieć aby cokolwiek wypełniać.
Waldek 14l
4 miesiące temu
W tym spisie okaże się, że wielu Polaków ma narodowość Eskimoską.
bEgAnMgj
Tfuuu
4 miesiące temu
W sumie mam spis!! Nikogo nie wpuszcza w czasie akademii.. są telefony i można wypełnić te beznadziejne karty
Marek
4 miesiące temu
Dla mnie najważniejsze jest to, że w tym spisie wszyscy będziemy mieli MOŻLIWOŚĆ odpowiedzenia na dobrowolne pytanie o wyznanie. Chciałem wystąpić z kościoła katolickiego, ale mi to uniemożliwiono, każąc osobiście jechać na drugi koniec Polski po aktualny odpis chrztu. Zresztą takie wystąpienie nie ma żadnej wartości, bo kościół nie jest zobowiązany, do podawania liczby tych, którzy z niego wystąpili. Dla kościoła nadal pozostałbym ochrzczonym i na zawsze katolikiem. Mam prawo do wolności sumienia. Dlatego w spisie, na pytanie o wyznanie odpowiem zgodnie z moim sumieniem, że jestem chrześcijaninem bez określonej przynależności wyznaniowej. Takich odpowiedzi jak moja kościół nie zdoła schować pod dywan. Wyniki statystyczne opublikuje GUS. Pamiętajcie, że spis można wypełnić przez Internet, a wyniki są anonimizowane. Nikt nie może ustalić jak odpowiedzieliście na konkretne pytanie i prześladować was z tego powodu.