Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
PAS
|

"Money. To się liczy". Paszporty covidowe coraz bliżej. Kiedy Polska wprowadzi nowy dokument?

25
Podziel się:

Wakacje za pasem, ale na planujących wyjazdy wciąż czeka wiele niewiadomych. Od nieoczekiwanych problemów chronić mają tzw. paszporty covidowe. Kiedy otrzymają je zaszczepieni Polacy? M.in. o to pytamy Justynę Orłowską, pełnomocniczkę premiera ds. GovTech. Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od godz. 9.15.

"Money. To się liczy". Paszporty covidowe coraz bliżej. Kiedy Polska wprowadzi nowy dokument?
Sebastian Ogórek, redaktor naczelny money.pl (WP, Kinga Jurga)
Zobacz także: Money. To się liczy

Na program zapraszamy od poniedziałku do piątku o 9.15.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(25)
emerytka
rok temu
Gdzie mój wpis o Godyli, chciałam wnieść poprawkę nazwiska , bo tam zaistniała pomyłka (Godula).Dla ścisłościoge napisać miejscowość z której pochodzi i gdziea posiadłości
Robcio
rok temu
Świetny pomysł jest to krok ku normalności.
No żesz.
rok temu
Co pani Orłowska wie o black mold pojadającej z lubością szczepanów, cukrzyków i biedotę pocovidową? Papirem tego nie zatrzymasz.
zastanawiając...
rok temu
Ciekawe zjawisko - znaczna grupa potępia wprowadzenie tzw. paszportu covidowego, który przecież ma na celu prewencyjne działanie w kierunku poprawy bezpieczeństwa zdrowotnego i w sytuacji kiedy w ogóle nie można by podróżować to podróżowanie określonej grupie umożliwi. Dlaczego ci sami ludzie nie protestują chociażby przeciwko prawu jazdy, które analogicznie ma zwiększać bezpieczeństwo na drogach i pozwalać jeździć samochodem też tylko wybranej grupie ? Przecież wymóg posiadania prawa jazdy powinien być wg ich argumentacji ograniczaniem praw i wolności oraz dzieleniem na lepszych i gorszych. Najwyraźniej ktoś ma problem z logiką. Czyli myśleniem.
V2_
rok temu
Hmm... około 80% nieuszczypanych - nie przewiduję aby udało się przepchnąć coś czemu, aż tyle społeczeństwa się sprzeciwia. To tylko straszak.
...
Następna strona