Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|

Money. To się liczy. Polski Ład. Kto zyska, kto straci?

16
Podziel się:

Dziś w programie analizujemy, jak nowa propozycja programowa rządu wpłynie na portfele Polaków. Gośćmi będą prof. Witold Orłowski z Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Jakub Sawulski, kierownik zespołu makroekonomii Polskiego Instytutu Ekonomicznego. Zapraszamy od 9.15.

Money. To się liczy. Polski Ład. Kto zyska, kto straci?
Sebastian Ogórek (WP)
Zobacz także: Oglądaj na żywo "Money. To się liczy"

Na program zapraszamy od poniedziałku do piątku o 9.15.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(16)
Kurz opada...
rok temu
Kurz opada po konferencji. Biedni emeryci staja sie coraz biedniejsi, a bogaci pracownicy, przedsiebiorcy, rentierzy staja sie coraz bogatsi. Kwota wolna w obecnej formule nie rozwiazuje szerokiego problemu ubostwa dochodowego seniorow.
Hhjhhnj
rok temu
To będzie Polski ład czy JAD?
Iwo
rok temu
Zyskają Ukraińcy, dostaną cały socjal 500+, żłobki, szkoły, opiekę zdrowotna za najniższa pensje a dorobią sobie na czarno. Ponieważ Ukraińcy po przepracowaniu miesiąca dostają Polska emeryturę to będziemy na nich pracować, brawo polski rząd !!!
KOrPO
rok temu
Najlepiej rozdać mafiom VAT-owskim.
Obywatel
rok temu
PiS chwali się, że mamy bardzo niskie bezrobocie. Na poziomie około 6% . PiS mówi, że teraz stworzy ponad 500tys. nowych miejsc pracy . Kto będzie zatem pracował w tych nowych miejscach pracy? Skąd tych pracowników wezmą? Jak tak rozbierze się ten program na czynniki pierwsze, to widać jaka to hucpa. Tym bardziej, że można iść na wcześniejszą emeryturę. A każdy idzie. I nie każdy będzie chciał dorabiać na emeryturze. Cóż, PiS się zorientował po czasie jakiego babola strzelił z emeryturami. I nie pomoże teraz przekupywanie emerytów aby poszli ponownie do pracy. Ci mający emeryturę najniższą pewnie na nią pójdą bo umrą z głodu. Tylko co Oni potrafią oprócz pracy fizycznej?