Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Kinga Jurga
|

"Money. To się liczy". Robert Gwiazdowski o swojej nowej partii

8
Podziel się:

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 9.15 na money.pl i wp.pl.

bFeCFLpN

Dziś w "Money. To się liczy" prawnik i komentator życia gospodarczego Robert Gwiazdowski mówi o swoich planach utworzenia nowego ugrupowania politycznego. W drugiej części gościem będzie Marek Pudełko z zarządu głównego Polskiego Związku Łowieckiego. Rozmawiamy o masowym odstrzale dzików zakończonym w miniony weekend.

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 9.15 na money.pl i wp.pl.

bFeCFLqq
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(8)
siekański zie...
3 lata temu
Kibicuje ,że się uda - jest miejsce dla tego typu projektów ale armia urzędniczo- podatkowa rzuci się na Pana na całego - aż strach !!!
66
3 lata temu
Trochę mało czasu, ale życzę powodzenia.
Leon
3 lata temu
Przynajmniej wieżowca za 1,3 mld zł nie będzie sobie budował !
bFeCFLqr
Super
3 lata temu
Gwiazdowski jest świetny, bardzo mądry gość. Jego program jest gospodarczy jest kompleksowy i realny. Jakby każdy zagłosował na ten program to Polska ma szanse stać się jednym z głównych graczy na arenie europejskiej. Jak ktoś się zna na ekonomii to nie ma wątpliwości. Ciekawe tylko jak zareaguje społeczeństwo, które w większości nie zna się ekonomii tylko głosuje emocjami. Tym bardziej, że jest mocny podział na PIS-PO.
Jonasz
3 lata temu
Jest demokracja, więc każdy obywatel RP ma prawo zakładać partię polityczną. Nie wiem, jakie będą losy tego projektu, ale partia Gwiazdowskiego na pewno nie będzie dużo gorsza od wszystkich istniejących, a koniec końców o wszystkim decydują miliony mało kumatych wyborców.