Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Monitorowanie śladu węglowego przez firmy będzie koniecznością. Oto jak sprostać zadaniu

Od 2025 r. duże firmy będą musiały raportować tzw. dane ESG (środowiskowe, społeczne i ładu korporacyjnego). Co za tym idzie, ujawnianie wielkości śladu węglowego przedsiębiorstwa powoli staje się koniecznością. Aga Maciejowska z Plan Be Eco opowiedziała w programie "Money.pl" o tym, jak jej firma pomaga mierzyć ślad węglowy.

Tagi:
0
0
11
Podziel się
Komentarze (11)
zobacz więcej komentarzy (11)
KOMENTARZE
(11)
głupole
2 miesiące temu
ale bzdury .... może w Turcji, Indiach, Fiipinach ?
thxLewica
2 miesiące temu
Dla pana latanie samolotem nie dla Kowalskiego System chiński metoda salami
EmigantPL
2 miesiące temu
Hehe nikt jakoś nie wspomniał o batonach latających prywatnymi samolotami!! Zapomniano też dodać że właściciele ferrari i Maybacha nie muszą się tym przejmować bo takie samochody będą wykluczone z limitów!! Ktokolwiek się na to zgadza , jest deb...em albo umoczony w stworzenie nowoczesnego niewolnictwa!
emeryt
2 miesiące temu
Bardzo dobrze ale pod warunkiem, że będą to robić producenci na całym świecie. Jeśli tylko w Europie, to zakładamy sobie pętle na szyje i za 20 lat będziemy pracować na zmywaku w Chinach, Indiach i im podobnych, którzy produkują 75 % zanieczyszczeń środowiska.
Qkanc
2 miesiące temu
Ilu pasożytów się przy tym wyżywi i wzbogaci, tego pewno nikt nie policzy. Będą za ciężką kasiorkę pomagać liczyć, chachmęcić i wypełniać zbędne ale wymagane formularze.