Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Wzrost stóp procentowych w Stanach Zjednoczonych wpłynie na globalny kryzys? - Na pewno jest tak, że te podwyżki w Stanach Zjednoczonych się zbliżają. Rynki wschodzące są podatne na to, co dzieje się ze stopami procentowymi w amerykańskiej gospodarce. Rynek finansowy już przygotowuje się do tej sytuacji. Właśnie fakt tego, że widzimy tak duże umocnienie się dolara w ostatnim czasie, zapewne wynika z tego, że inwestorzy przygotowują się na to, że te podwyżki stóp procentowych mogą być nawet wcześniej niż w drugiej połowie przyszłego roku - powiedział w "Money. To się liczy" Mikołaj Raczyński, członek zarządu Noble Funds TFI.

91
Podziel się:
KOMENTARZE
(91)
kill bill
2 lata temu
krach jest zaplanowany, to po co ten cały cyrk z covidem i gnębieniem gospodarek.... obudźcie się
rolnik sam
2 lata temu
Krach to mało powiedziane i do tego jeszcze głód będzie
jbol
2 lata temu
ci tzw. "znawfcy". Najciekawsze jest to ze jak ktos co s powie z tych "znafcow" to po ich wypowiedzi jest dokladnie odwrotnie. zawsze po ich wypowiediach mam ubaw LMAO.
Chris
2 lata temu
usunąć spekulantów ze wszystkich giełd świata i dopuszczać tylko tych, którzy rzeczywiście kupują i sprzedają towar na swoje potrzeby - i nie będzie nigdy więcej problemów z krachami cenami z kosmosu itp. Pieniądz nigdy nie miał być towarem!
StZg
2 lata temu
... fakt tego, ... wynika z tego, że ... na to, że te podwyżki ... mogą być. Piękna polszczyzna.
...
Następna strona