Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nagroda 25-lecia WP. Kiciński (CD Projekt) potwierdza: Ukończymy Cyberpunka do listopada

CD Projekt laureatem nagrody 25-lecia WP. - Mamy całkiem dużo wspólnego z Wirtualną Polską, CD Projekt powstało 26 lat temu i założyło go dwóch kumpli z liceum. To było niesamowicie ekscytujące ponad ćwierć wieku. To, co nas jeszcze bardziej ekscytuje, to co się jeszcze będzie działo przez następnych 25 lat. Na co dzień napędza nas to, że nam się wydaje, iż najlepsze jeszcze przed nami - powiedział podczas uroczystej gali Adam Kiciński, prezes CD Projekt. - Pierwszy krok w przyszłość już za chwilę, za niecałe dwa miesiące wydajemy Cyberpunka. To bardzo duży projekt. Jak zwykle rzuciliśmy się z motyką na słońce, ale już tam jesteśmy, finiszujemy. Proszę trzymać kciuki, ciężko pracujemy i dowozimy 19 listopada - zapewnił prezes CD Projektu.

0
0
54
Podziel się
Komentarze (54)
zobacz więcej komentarzy (54)
KOMENTARZE
(54)
Adi
3 lata temu
przecież kto wiedział ten kupił wcześniej akcje CD, co do tej gry to sami zobaczycie :DDDD
dar46
3 lata temu
I na to czekał cały świat???? Śmieszne. Czy dziennikarze nie mają normalnych tematów ale rozumiem oni współpracowali między innymi z WP.
JPII
3 lata temu
Tak Cały świat i wszechświat bo to przecież Polska
ja
3 lata temu
Na naszej giełdzie spółki często są po prostu słabe. Patrząc na ostatnie 10 lat w porównaniu z USA to drepczemy w miejscu. Nic dziwnego jak ciągle majstrują przy OFE albo podatkach. Zawierucha z konstytucją. PO miesza w Brukseli itp. Gdy jest hossa łatwo zarobić. Gdy jest bessa dobrze mieć system, dzięki któremu przynajmniej nie odnotowuje się strat. Słyszeliście o ksią.ż ce pt. Jak stworzyc system transakcyjny do inwestsowania na giełdzie? System z tej ksią.ż ki uchronił przed ostatnimi spadkami.
Zgred
3 lata temu
Ten Cyberpunk to jest już tak marketingowo przegrzany temat, że głowa boli.
...
Następna strona