Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
10.05.2005 09:00

Bezpłatne szkolenia z Microsoftu dla MSP

Polski oddział firmy Microsoft poinformował o rozpoczęciu serii bezpłatnych szkoleń z cyklu 'Zarządzanie oprogramowaniem Microsoft - bezpieczeństwo i produktywność' dla przedstawicieli firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. W ramach projektu zostanie przeszkolonych ok. 1000 przedsiębiorców. Akcja obejmuje zasięgiem cały kraj.

Podziel się
Dodaj komentarz

Szkolenia przygotowane są przez firmy Microsoft i MAXDATA we współpracy z przedsiębiorstwami wyspecjalizowanymi w świadczeniu usług z zakresu audytu informatycznego i zarządzania oprogramowaniem.

W sumie zaplanowano 27 seminariów, które będą miały miejsce w całej Polsce od 10 maja do końca miesiąca. Celem cyklu seminariów jest zaprezentowanie firmom z sektora MSP: - możliwości, jakie daje wdrożenie efektywnego zarządzania oprogramowaniem w firmie - profesjonalnego narzędzia do audytu sprzętu komputerowego i zarządzania oprogramowaniem - przedstawienie wybranych ważniejszych rozwiązań technologicznych budowanych na platformie Microsoft Office System - usprawniających pracę w zakresie produktywności pojedynczych pracowników, całych zespołów oraz zarządzania projektami - możliwości, jakie daje wybór programu licencyjnego dostosowanego do potrzeb i specyfiki przedsiębiorstwa

'Seminaria Microsoft to dla przedsiębiorców doskonała okazja by lepiej poznać te funkcjonalności naszego oprogramowania, które pomagają sprawniej zarządzać pracą w firmie. Dzięki uczestnictwu w tych spotkaniach szefowie małych i średnich firm mają możliwość znacznie polepszyć jakość pracy swoich pracowników, co przełoży się na wyższy poziom satysfakcji z używanego oprogramowania oraz większą wydajność' - powiedział Tomasz Bochenek, Dyrektor Generalny polskiego oddziału Microsoft.

http://www.microsoft.com/polandseminaria/zarzadzanie.mspx

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz