Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
22.08.2005 09:00

E-learning w u US Pharmacia

US Pharmacia - największa na polskim rynku firma farmaceutyczna w zakresie produkcji preparatów bezreceptowych (APAP, Ibuprom, Gripex) podjęła decyzję o wdrożeniu metody e-learningu. Pierwsze elektroniczne szkolenie kierowane do pracowników organizacji przedstawiało wiedzę z zakresu ochrony danych osobowych.

Podziel się
Dodaj komentarz

E-learning staje się coraz powszechniejszy, praktycznie wszystkie krajowe instytucje finansowe (m.in. banki, towarzystwa ubezpieczeniowe), jak również firmy farmaceutyczne korzystają z tej metody kształcenia na odległość. Kolejną firmą, która postanowiła wykorzystać możliwości, jakie daje e-learning, jest US Pharmacia - jeden z liderów krajowego rynku farmaceutycznego, firma zatrudniająca ponad 300 osób i specjalizująca się w lekach bezreceptowych (APAP, Ibuprom, Gripex).

'Zdecydowaliśmy się na realizację szkolenia z ochrony danych osobowych w tej nowatorskiej formule, ponieważ wydaje nam się, że e-learning stanowi ciekawą alternatywę - liczymy na duże zainteresowanie szkoleniem ze strony naszych pracowników.' - mówi Dorota Jabłońska, kierująca projektem w US Pharmacia.

Szkolenie wykonała oraz wdrożyła firma Mynetwork Polska specjalizująca się w realizacji szkoleń e-learning 'szytych na miarę'. Z uwagi na charakter materiałów źródłowych szkolenia i zawartej w nich dość trudnej do zapamiętania wiedzy, dedykowany zespół projektowy musiał opracować kurs, który będzie kładł duży nacisk na aktywizowanie uczestnika - specjalnie przygotowane na potrzeby tego szkolenia animacje i wszelkie elementy interaktywne, pozwalają na przyciągnięcie uwagi uczestnika i uatrakcyjnienie sposobu przekazu, podnosząc tym samym walory edukacyjne kursu.

'Szkolenie z ochrony danych osobowych stanowiło dla nas wyzwanie - trudne do przedstawienia treści musieliśmy przekazać w sposób ciekawy i interesujący. Szkolenie zawiera rozbudowaną fabułę - można powiedzieć, że uczestnik kursu ogląda interaktywny film, w którym wspólnie z głównym bohaterem musi zapoznać się z zasadami ochrony danych osobowych.' - mówi Szymon Janicki, Wiceprezes MyNetwork Polska ds. e-learning.

Case study szkolenia dostępne jest pod adresem: http://mynetwork.pl/pl/serv_train_case_usp.php

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz