Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
25.04.2005 09:00

eBay.pl wystartował !

W czwartek wieczorem wystartował serwis aukcyjny eBay.pl, eBay.pl jest obecnie serwisem bezpłatnym, użytkownicy otrzymują również dostęp do aukcji międzynarodowych eBay.

Podziel się
Dodaj komentarz

Dyrektor ds marketingu eBay Polska, Przemysław Pluta, powiedział: 'Otwarcie eBay.pl stwarza nowe możliwości rozwoju polskiego środowiska użytkowników handlu elektronicznego. Wiele z tych osób już teraz aktywnie handluje zarówno na giełdzie niemieckiej, jak i na innych naszych giełdach. eBay.pl daje wspaniałe możliwości osobom chcącym kupić wszelkiego rodzaju dobra, a także dla osób i firm chcących zaoferować swoje produkty na szerszym rynku'.

'Skala wykorzystania Internetu w Polsce rośnie w fenomenalnym tempie, z góry się więc cieszymy na rozwój polskiej społeczności eBay. Dzięki gromadzonej przez lata globalnej wiedzy będziemy mogli dostarczyć polskim użytkownikom eBayand#8217;a giełdę pełną życia i radości, na której będzie można polegać w równie wysokim stopniu, co na każdej innej giełdzie eBay na całym świecie' - powiedział Philipp Justus, wiceprezes i dyrektor generalny eBay Europe.

eBay Polska jest pierwszą w Europie Środkowo-Wschodniej lokalną wersją największego serwisu aukcyjnego świata.

Obecnie jest dostępnych ponad 41.000 wystawionych przedmiotów

http://www.ebay.pl

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz