Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
16.08.2005 09:00

Internetowa Dziewczyna Wakacji

W INTERIA.PL rozpoczął się konkurs 'Zostań Internetową Dziewczyną Wakacji!' Dla pań jest on okazją do zdobycia zaszczytnego tytułu, wycieczki - niespodzianki dla dwóch osób oraz zestawu kosmetyków firmy Ziaja; dla panów - szansą do wystąpienia w emocjonującej roli jury.

Podziel się
Dodaj komentarz

Aby wziąć udział w zabawie należy przysłać do portalu zdjęcie kandydatki, dołączając je do zgłoszenia ze strony konkursowej. Pierwszy etap konkursu zakończy się opublikowaniem w INTERIA.PL fotografii 100 kobiet, wybranych przez komisję konkursową. W kolejnym etapie zabawy miejsce jury zajmą użytkownicy portalu, którzy wskażą cztery finalistki, a następnie wyłonią spośród nich najpiękniejszą internetową dziewczynę wakacji.

Sponsorem serwisu konkursowego jest firma Ziaja, która ufundowała 100 zestawów kosmetyków dla półfinalistek oraz preparaty z najnowszej serii dla finałowej czwórki.

- 'Zostań Internetową Dziewczyną Wakacji!' to nasze kolejne wspólne przedsięwzięcie z INTERIA.PL - wyjaśnia Izabela Słomczewska z Działu Marketingu Ziaja LTD. - Zdecydowaliśmy się na nie, bo jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów konkursu 'Nurkowanie w opalanie', prowadzonego w portalu w ubiegłym miesiącu - dodaje.

http://dziewczyna.interia.pl

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz