Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
25.04.2005 09:00

Rozpoczynają się beta testy nowego GG

Ty możesz zostać beta-testerem Gadu-Gadu! - pod tym hasłem rozpoczyna się akcja tworzenia grupy beta-testerów długo oczekiwanej wersji 7.0 najpopularniejszego polskiego komunikatora Gadu-Gadu. Do szeregów beta-testerów GG można dołączyć na specjalnie przygotowanej w tym celu stronie internetowej.

Podziel się
Dodaj komentarz

- Chcemy, aby użytkownicy również mieli swój udział w ostatecznym kształcie komunikatora, to przecież im ma on służyć jak najlepiej - mówi Krzysztof Szalwa, szef Gadu-Gadu. - Na co dzień trafia do nas wiele propozycji zmian, w miarę możliwości staramy się je wprowadzać. Mamy nadzieję, że dzięki zorganizowanej grupie beta-testerów polepszy się wymiana informacji, a zgłaszane przez użytkowników opinie będą mogły być brane na bieżąco pod uwagę.

Programowanie powierzono nowemu zespołowi informatyków pod kierownictwem Piotra Kaczorowskiego, dyrektora operacyjnego spółki. W ostatnich miesiącach uruchomiono dodatkowe aplikacje zwiększające możliwości komunikatora: TeleGG (rozmowy VoIP przez internet) i WebGG (komunikator z poziomu WWW).

O tym, co nowego wniesie przygotowywana wersja GG, będzie można przekonać się już wkrótce. O ostatecznym terminie uruchomienia najnowszej wersji komunikatora zdecydują w dużej mierze również beta-testerzy.

http://www.testerzy.gadu-gadu.pl

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz