Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
26.08.2005 09:00

VoIP z gniazdka telefonicznego w Krakowie

Krakowski dostawca Internetu ISTS Sp z o.o. zaoferuje usługi telefonii internetowej mieszkańcom Krakowa. Firma będzie świadczyła swoje usługi w oparciu o platformę Inotel SA, dzięki podpisaniu umowy resellerskiej z tym niezależnym operatorem telekomunikacyjnym specjalizującym się w telefonii internetowej.

Podziel się
Dodaj komentarz

Zasięg działania umożliwi ISTS udostępnienie usług VoIP na terenie całego Krakowa. Mieszkańcy Krakowa będą mogli dzwonić za pośrednictwem dowolnego aparatu telefonicznego, podłączanego do tradycyjnego gniazdka telefonicznego. Najniższy abonament w sieci ISTS wynosi 20 zł, a oszczędności związane z jego wykupieniem - w porównaniu od oferty innych operatorów telefonii stacjonarnej - sięgają 480 zł na samym tylko abonamencie. W sieci ISTS opłaty naliczane są co minutę i wynoszą one już od 0,10 zł/min na numery stacjonarne i 0,15zł/min na numery zamiejscowe.

'Liczymy, że już we wrześniu około 15-20 proc. z naszych dotychczasowych klientów będzie korzystało także z usług telekomunikacyjnych. Z czasem ta liczba powinna się zdecydowanie zwiększyć. Wierzymy także, że nasza nowa oferta przyciągnie do nas także wielu nowych klientów, które do tej pory nie korzystały z Internetu, ale będą zainteresowane płaceniem wielokrotnie niższych rachunków telefonicznych ' - powiedział Tomasz Sztefko, Prezes Zarządu ISTS Sp. z o.o.

Osoby korzystające z usług telekomunikacyjnych ISTS mają także możliwość skorzystania z szeregu usług dodanych. Uzyskują do nich dostęp za pośrednictwem panelu klienta dostępnego przez Internet, gdzie mogą samodzielnie konfigurować parametry swojego telefonu - np. określić numer, na który mają być przekierowywane połączenia, zablokować połączenia przychodzące i wychodzące z dowolnymi numerami, uzyskać natychmiastowy dostęp do aktualnego billingu. Abonenci ISTS mogą także wykupić dowolną liczbę numerów telefonów z różnych stref numeracyjnych, a także skorzystać z usługi fax2mail, dzięki której można odbierać faksy za pomocą poczty elektronicznej.

Za pośrednictwem platformy Inotel usługi w zakresie telefonii internetowej dla firm oferuje m.in. Energis Polska. Przewagą platformy Inotela nad konkurencyjnymi rozwiązaniami jest lepsza jakość połączeń ( zapewniana m.in. dzięki zastosowaniu w platformie najnowszych rozwiązań firmy Global IP Sound, dostawcy warstwy dźwiękowej do Skype ) oraz bogactwo usług dodatkowych przeznaczonych dla abonentów.

http://www.ists.pl

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz