Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Volvo Polska korzysta z Internetowego Centrum Danych eCenter

0
Podziel się:

Volvo Polska podpisała umowę z eCenter S.A. na hosting nowego serwisu, który będzie służył do komunikacji pomiędzy importerem a siecią dealerów w całej Polsce.

bEUpKyeZ

Posiadając w Polsce sieć przedstawicieli, prowadzących sprzedaż pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, części zamiennych oraz świadczących usługi serwisowe , firma Volvo potrzebowała odpowiedniego narzędzia do zarządzania przepływem informacji pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami w Polsce a biurem importera w Warszawie.

Tworzona przez firmę WebService Internet aplikacja, umożliwi gromadzenie, analizowanie i sprawne udostępnianie informacji o obecnych i potencjalnych klientach firmy Volvo w Polsce. W kolejnym etapie planowana jest rozbudowa serwisu o udostępnianie danych i informacji zawierających m.in.: oferty, cenniki, dokumenty, itp. Nowy serwis Volvo będzie wykorzystywał infrastrukturę techniczną Internetowego Centrum Danych eCenter.

„Zdecydowaliśmy się na wykorzystanie profesjonalnego Data Center, ponieważ to znacznie obniżyło koszty uruchomienia i utrzymania serwera oraz dodatkowego osprzętu związanego z zapewnieniem oczekiwanej niezawodności działania systemu” – powiedział Bartłomiej Górzyński, Market Research Manager z Volvo Polska.

bEUpKyfb

„Poziom techniczny serwerowni eCenter, zdublowane zabezpieczenia zasilania, możliwość wykonywania kopii zapasowych, itp. zrobiły na nas pozytywne wrażenie. Dodatkowym atutem eCenter były dobre łącza ze Szwecją oraz współpraca eCenter z firmą WebService Internet, która przygotowuje dla nas aplikację” – dodaje Bartłomiej Górzyński.

bEUpKyfC
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)