Notowania

rydzyk
03.12.2011 13:26

Nowa sieć W naszej Rodzinie. Dziś oficjalny start

Sieć W naszej rodzinie umożliwia bezpłatne połączenia z Radiem Maryja i Telewizją Trwam.

Podziel się
Dodaj komentarz
(iStockphoto)

Nowa telefonia komórkowa _ W naszej Rodzinie _ zainaugurowała działalność podczas uroczystości z okazji 20-lecia Radia Maryja w Toruniu. Stworzyły ją: związana z rozgłośnią Fundacja _ Lux veritatis _ i Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa - SKOK.

Telefonia oferuje usługi w systemie przedpłatowym na kartę, ale w przyszłości ma być możliwe skorzystanie z abonamentu. Klienci mogą korzystać z połączeń głosowych, SMS-ów, MMS-ów, przekazu danych, roamingu i połączeń. Będą mogli też bezpłatnie połączyć się ze studiami Radia Maryja i Telewizji Trwam.

Słuchacze przybyli na jubileuszowe obchody mogli kupić startery i okolicznościowe karty doładowujące telefony. Z okazji jubileuszu radia wydano pamiątkową kartę-zdrapkę, otwierającą serię kolekcjonerską, która przedstawiać będzie doniosłe wydarzenia z życia społeczności radia.

_ - Po wypowiedzeniu firmie CenterNet umowy o współpracy dotyczącej telefonii komórkowej W Rodzinie, otrzymywaliśmy wiele sygnałów, że istnieje potrzeba kontynuowania idei pogłębiania więzi rodzinnych i społecznościowych. Uznaliśmy, iż nie możemy zawieść osób, które obdarzyły nas zaufaniem i chcą dać nam drugą szansę. To przede wszystkim dla nich dołożyliśmy wszelkich starań, aby przygotować jak najlepszą ofertę usług nowej telefonii komórkowej _ - napisano w komunikacie rozgłośni.

Czytaj raport Money.pl

Zaznaczono, że wcześniej nie informowano o nowej telefonii m.in. ze względu na tajemnicę handlową.

_ W naszej Rodzinie to telefonia, która ma zaspokajać potrzeby bezpieczeństwa i przynależności do grupy, tkwiące w każdym z nas. Chcemy zapewnić miejsce w naszej Rodzinie także osobom czującym się do tej pory samotnie, spychanym na margines życia na przykład z powodu swojego wieku i statusu _ - podkreślono.

Na razie nie będzie można kupić starterów i doładowań w powszechnej sprzedaży. _ Choć dołożono wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby naszej społeczności, to niezwykle ważne jest upewnienie się, czy nowa telefonia rzeczywiście spełnia wszystkie oczekiwania. Po uzyskaniu opinii i uwag pierwszych użytkowników i ewentualnym udoskonaleniu usług, nowa marka telefonii komórkowej w naszej Rodzinie stanie się dostępna w sieci sprzedaży w całej Polsce _ - zapowiedziano w komunikacie.

Poprzednia telefonia komórkowa skierowana do odbiorców Radia Maryja i Telewizji Trwam _ wRodzinie _ została założona przez Fundację _ Lux Veritatis _ i CentertNet SA. Zaczęła działać 11 lipca 2009 r., ale już 30 czerwca 2010 r. fundacja wypowiedziała umowę spółce CenterNet, argumentując to niewywiązywaniem się z zobowiązań.

Czytaj więcej o nowej sieci ojca Rydzyka

Tagi: rydzyk, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, telekomunikacja, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz