Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Nowa sieć W naszej Rodzinie. Dziś oficjalny start

Nowa sieć W naszej Rodzinie. Dziś oficjalny start

Fot. iStockphoto
Nowa telefonia komórkowa W naszej Rodzinie zainaugurowała działalność podczas uroczystości z okazji 20-lecia Radia Maryja w Toruniu. Stworzyły ją: związana z rozgłośnią Fundacja Lux veritatis i Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa - SKOK.

Telefonia oferuje usługi w systemie przedpłatowym na kartę, ale w przyszłości ma być możliwe skorzystanie z abonamentu. Klienci mogą korzystać z połączeń głosowych, SMS-ów, MMS-ów, przekazu danych, roamingu i połączeń. Będą mogli też bezpłatnie połączyć się ze studiami Radia Maryja i Telewizji Trwam.

Słuchacze przybyli na jubileuszowe obchody mogli kupić startery i okolicznościowe karty doładowujące telefony. Z okazji jubileuszu radia wydano pamiątkową kartę-zdrapkę, otwierającą serię kolekcjonerską, która przedstawiać będzie doniosłe wydarzenia z życia społeczności radia.

- Po wypowiedzeniu firmie CenterNet umowy o współpracy dotyczącej telefonii komórkowej W Rodzinie, otrzymywaliśmy wiele sygnałów, że istnieje potrzeba kontynuowania idei pogłębiania więzi rodzinnych i społecznościowych. Uznaliśmy, iż nie możemy zawieść osób, które obdarzyły nas zaufaniem i chcą dać nam drugą szansę. To przede wszystkim dla nich dołożyliśmy wszelkich starań, aby przygotować jak najlepszą ofertę usług nowej telefonii komórkowej - napisano w komunikacie rozgłośni.

Zaznaczono, że wcześniej nie informowano o nowej telefonii m.in. ze względu na tajemnicę handlową.

W naszej Rodzinie to telefonia, która ma zaspokajać potrzeby bezpieczeństwa i przynależności do grupy, tkwiące w każdym z nas. Chcemy zapewnić miejsce w naszej Rodzinie także osobom czującym się do tej pory samotnie, spychanym na margines życia na przykład z powodu swojego wieku i statusu - podkreślono.

Na razie nie będzie można kupić starterów i doładowań w powszechnej sprzedaży. Choć dołożono wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby naszej społeczności, to niezwykle ważne jest upewnienie się, czy nowa telefonia rzeczywiście spełnia wszystkie oczekiwania. Po uzyskaniu opinii i uwag pierwszych użytkowników i ewentualnym udoskonaleniu usług, nowa marka telefonii komórkowej w naszej Rodzinie stanie się dostępna w sieci sprzedaży w całej Polsce - zapowiedziano w komunikacie.

Poprzednia telefonia komórkowa skierowana do odbiorców Radia Maryja i Telewizji Trwam wRodzinie została założona przez Fundację Lux Veritatis i CentertNet SA. Zaczęła działać 11 lipca 2009 r., ale już 30 czerwca 2010 r. fundacja wypowiedziała umowę spółce CenterNet, argumentując to niewywiązywaniem się z zobowiązań.

Czytaj więcej o nowej sieci ojca Rydzyka
Nowe komórki od Rydzyka. Sojusz ze SKOK-ami
Podczas dzisiejszych uroczystości w Toruniu zostanie zaprezentowana nowa telefonia komórkowa.
komórki, rydzyk, w naszej rodzinie, w rodzinie
PAP
Czytaj także
Polecane galerie
gall anonim
79.175.195.* 2011-12-03 22:30
Od jakiego Rydzyka? Czy my w naszym kraju Polsce o takich tradycjach katolickich nie potrafimy uszanować kapłanów? Nie potrafimy napisać ksiądz Tadeusz Rydzyk, albo ojciec Tadeusz Rydzyk? Jaki Rydzyk? Kolega jakiś? I jaka telefonia Rydzyka? Ojciec Tadeusz Rydzyk jest tylko jednym z ojców Zakonu Redemptorystów. Nawet nie jest żadnym przełożonym tego zakonu. A tym bardziej nie jest właścicielem żadnej sieci telefonii komórkowej. A należy mu się ogromny szacunek za to co w Polsce zrobił. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, to niech przedstawi swoje osiągnięcia i wkład dla Polski.
2011-12-03 19:49 Tysiącznik na forum
brawo tadeusz - pokaz tym lewackim ofermom, że Polacy też potrafia robić biznes
jake 1
93.105.88.* 2011-12-03 18:22
Obowiązkowe dla moherów, pisuarów i gwoździ.
Zobacz więcej komentarzy (54)