Notowania

rydzyk
15.02.2012 15:24

Ojciec Rydzyk w Sejmie walczy o koncesję

Awanturą, ogólną frustracją i waleniem w meble skończyło się posiedzenie połączonych Sejmowych Komisji Kultury i Środków Przekazu oraz Kontroli Państwowej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Jacek Turczyk)

Posłowie mieli przegłosować projekt uchwały zlecającej NIK skontrolowanie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Chodzi o koncesje na naziemne nadawanie cyfrowe. Katolicka telewizja Trwam nie uzyskała takiej koncesji co wywołało lawinę protestów także pośród Polonii.

Posłowie zebrali się w tej sprawie po raz kolejny i po raz kolejny doszło do paraliżu obrad.

POSŁUCHAJ AWANTURY SEJMOWEJ:

Ponadgodzinna awantura przycichła jedynie podczas krótkiej wypowiedzi dyrektora Radia Maryja. Ojciec Tadeusz Rydzyk dowodził, że telewizji Trwam nie da się zastąpić i że ma rzesze odbiorców.

Posłowie mają po raz kolejny powrócić do sprawy nieprzyznania Telewizji Trwam koncesji na naziemne nadawanie cyfrowe za dwa tygodnie.

Czytaj więcej o działalności ojca Rydzyka
Fundacja Rydzyka chce budować aquapark Urząd miasta w Toruniu ma 65 dni na wydanie decyzji w sprawie inwestycji.
Prezes PiS dziękuje za wsparcie o. Rydzykowi Jarosław Kaczyński przemawiał dziś do pielgrzymów, którzy przyjechali na Jasną Górę.
SLD: Radio Maryja musi działać tak, jak inni SLD chce znowelizować ustawę o radiofonii i telewizji w punkcie dotyczącym nadawców społecznych. Platforma nie chce pomóc.
Tagi: rydzyk, wiadomości, wiadmomości, kraj, telekomunikacja, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz