Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Agnieszka Jarosz
|
aktualizacja

Nie zapłacisz za dostawy na Allegro

14
Podziel się

Na Allegro każdego dnia pojawia się 100 tysięcy nowych produktów. To największy hipermarket w Polsce, w którym płacisz tylko za to, co zamawiasz. Paczkę do domu, paczkomatu lub innego z tysięcy punktów na mapie Allegro dostarczy za darmo.

Bezpłatny miesiąc to propozycja skierowana głównie do nowych klientów. Skorzystanie z promocji do niczego nie zobowiązuje.
Bezpłatny miesiąc to propozycja skierowana głównie do nowych klientów. Skorzystanie z promocji do niczego nie zobowiązuje. (Shutterstock)
bErrDvDp

Artykuł powstał we współpracy z marką Allegro

Akcja bezpłatnego korzystania z Allegro Smart! pojawiła się po raz pierwszy w marcu br. W związku z tym, że większość sklepów stacjonarnych wciąż jest zamknięta, Allegro zdecydowało o przedłużeniu akcji o kolejny miesiąc – dokładnie do 18 maja.

Wystarczy aktywować darmowy pakiet miesięczny Allegro Smart! przez specjalną stronę https://allegro.pl/smart/za-darmo lub w trakcie zakupów.

bErrDvDr

Jak szacuje platforma sprzedażowa – dotychczas z nowej darmowej opcji dostaw skorzystało ponad milion osób.

– Kupowanie przez internet jest najprostszą i najwygodniejszą metodą robienia zakupów w obecnej sytuacji. Żeby zapewnić szeroki dostęp do produktów i bezpieczniejsze zakupy, udostępniliśmy wszystkim Polakom darmowy miesięczny pakiet Allegro Smart! – mówi François Nuyts, CEO Allegro. – Do tej pory w ramach tej akcji klienci zaoszczędzili ponad 86 milionów złotych na kosztach dostawy.

Zwraca się po kilku przesyłkach

Standardowo usługa Allegro Smart! kosztuje 49 zł przy płatności za rok z góry lub 8,99 zł przy płatnościach miesięcznych. W zamian płacimy tylko za to, co zamówiliśmy. Koszt dostawy jest po stronie Allegro.

Wystarczy zamówić towar u oznaczonego specjalną etykietą "Allego Smart" sprzedawcy za minimum 40 zł. Bezpłatną przesyłkę odbierzemy w paczkomatach, sklepach Żabka, stacjach Orlen, na poczcie czy w kioskach Ruchu.

bErrDvDx

Gdy u jednego sprzedawcy kupimy produkty warte więcej niż 100 zł, paczkę może dostarczyć kurier – także bezpłatnie.

Ale darmowe dostawy to nie wszystko. To również darmowy zwrot zakupionych produktów i zwrot pieniędzy w ciągu 2 dni roboczych.

Czy to się opłaca?

Wystarczy w ciągu roku dokonać zakupu 4–5 razy, by wyjść na zero. Gdy zamówimy więcej paczek – nie dość, że zwróci się roczny abonament za Allegro Smart!, to każde kolejne zamówienie będzie dla nas oszczędnością. Pakiet dostaw jest bowiem nielimitowany.

bErrDvDy

Promocja także dla stałych klientów

Bezpłatny miesiąc to propozycja skierowana głównie do nowych klientów. Skorzystanie z darmowego miesiąca do niczego ich nie zobowiązuje.

Grupa Allegro nie zapomniała także o stałych klientach korzystających ze wspomnianej usługi. Opłacona przez nich subskrypcja zostanie im przedłużona o miesiąc.

W bezpłatnej usłudze został zniesiony limit adresów wysyłkowych. Zakupy w ramach Allegro Smart, czyli za darmo, można wysyłać do różnych odbiorców, np. do rodziny lub znajomych. Allegro w tym czasie pokryje wszystkie koszty dostaw. Po upływie bezpłatnego okresu miesięczna usługa wygaśnie automatycznie.

bErrDvDz

100 tysięcy nowych produktów dziennie

Klienci, którzy w ostatnim czasie skorzystali z bezpłatnej akcji Allegro Smart!, kupowali najczęściej produkty potrzebne w codziennym życiu, szczególnie z kategorii – "Zdrowie" oraz "Supermarket", w tym np. jedzenie, chemię gospodarczą, itp.

W koszyku nie brakowało również produktów z kategorii wyposażenie domowego biura, książki, zabawki dla dzieci oraz produkty do domu i ogrodu.

Kupujemy chętnie, bo wybór na Allegro jest ogromny. Każdego dnia na portalu pojawia się 100 tys. nowych propozycji sprzedażowych. Niemalże nieograniczony wybór towarów w atrakcyjnych cenach powoduje, że klienci chętnie korzystają z okazji. Statystycznie kupują ponad 1,2 mln produktów dziennie.

bErrDvDA

Wsparcie dla sklepów

Bezpłatna dostawa z Allegro Smart! to również dodatkowe wsparcie sprzedawców na platformie, zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorców.

Niemalże nieograniczony wybór towarów w atrakcyjnych cenach i bez kosztów przesyłki powoduje, że klienci chętnie korzystają z okazji.

Za pośrednictwem platformy swoje towary sprzedaje już 140 tys. sklepów – małych, średnich, ale także dużych i znanych. Liczba ofert zwiększyła się w ubiegłym roku o 40 proc. i przekroczyła 130 mln.

Artykuł powstał we współpracy z marką Allegro

bErrDvDS
KOMENTARZE
(14)
sdsds
rok temu
ALLEGRO WYMUSZA ABY SPRZEDAJĄCY DOKŁADALI SIĘ DO WYSYŁEK SMART i TO NIE MAŁO BO NAWET 5 ZŁ DO WYSYŁKI MUSIMY DOKŁADAĆ!!!!
Były sprzedaw...
rok temu
Wpisz w google "allegro trustpilot" Odechce ci się kupować jak i sprzedawać
bagaznikiboxy
rok temu
jakie darmowe dostawy za to płaca sprzedający podnosząc ceny bo allegro sciąga ok 10% od kazdej sprzedanej rzeczy lepiej kupować sklepach internetowych bezpośrednio u sprzedającego
bErrDvDT
Szast Prast -
rok temu
W zależności od opcji - minimum to 40 lub 100 zł. Ano właśnie...
ala
rok temu
Wszystko fajnie, tylko na allegro produkty od dawna są po prostu droższe niż w innych sklepach internetowych, czasem nawet kilkanaście złotych. Sama chciałam na allegro kupić suplement 60 tabletek, ale zrezygnowałam, bo na ceneo okazało się że jest drożej o 14 złotych!!!