Trwa ładowanie...
bDfyvnTp

Notowania

Allegro – Wszystkie wiadomości

15
13.10.2020 11:01

DEBIUT
 / 
Akcje Allegro pną się w górę. Giełda potwierdziła awans do WIG20

Nie maleje zainteresowanie akcjami Allegro. Po fenomenalnym poniedziałkowym debiucie notowania dalej idą mocno w górę. Wiadomo już też, że w czwartek spółka oficjalnie dołączy do prestiżowego indeksu WIG20.

10
12.10.2020 18:26

ALLEGRO
 / 
Ponad 70 mld złotych! Allegro warte więcej niż PKO BP i Orlen razem wzięte

Pierwszy dzień Allegro na giełdzie okazał się dla spółki nad wyraz łaskawy. Akcje na zamknięciu kosztowały ponad 70 zł za sztukę. A z rana startowali z pułapu 43 zł.

146
12.10.2020 9:14

GIEŁDA
 / 
Allegro zadebiutowało na giełdzie. Blisko 50 procent zysku na starcie

To największy debiut giełdowy od lat. Akcje Allegro właśnie trafiły do obrotu na GPW. Po wielkim sukcesie oferty publicznej wielu ekspertów spodziewało się wyraźnych wzrostów notowań na starcie. Początek sesji przeszedł najśmielsze oczekiwania.

4
11.10.2020 18:57

GPW
 / 
Allegro debiutuje na giełdzie. Padnie kilka rekordów

Allegro wchodzi na GPW i robi to od razu z przytupem. Przejmuje fotel lidera i może błyskawicznie awansować do giełdowej ekstraklasy. Już w tym roku spółka pokazała wynikami wzrosty. Powtórzy to w notowaniach? Akcje warte 10 mld zł rozeszły się jak świeże bułeczki.

103
10.10.2020 7:43

WIADOMOŚCI
 / 
Duchowość na sprzedaż. W internecie możesz kupić nawet fragment szczątków świętego

Różaniec świętego Jana Pawła II, relikwia z ciała św. Gertrudy, kamień z groty św. Michała i fragment szaty papieża Jana XXIII. Wszystko to kupisz w sieci. Najdroższy różaniec polskiego papieża kosztuje 30 tys. zł. Jak sprawdzić autentyczność przedmiotów i co o tym myśli Kościół?

bDfyvnTr
4
29.09.2020 13:28

GIEŁDA
 / 
Allegro w WIG20. To możliwe, ale jest warunek

Na warszawskiej giełdzie szykuje się największy debiut od lat. Akcje Allegro mogą trafić do obrotu już 12 października. Jest szansa, że trzy dni później spółka wejdzie w skład najbardziej prestiżowego indeksu WIG20.

4
29.09.2020 10:21

GIEŁDA
 / 
Debiut Allegro. Akcje sprzedano po cenie maksymalnej

Cena w ofercie publicznej Allegro została ustalona na 43 zł za akcje - poinformowała spółka we wtorek. Gigant e-commerce planuje debiut na warszawskiej giełdzie 12 października.

18
24.09.2020 12:48

E-HANDEL
 / 
Allegro pod lupą UOKiK. "Były skargi. Sprawdzamy, czy działa uczciwie"

UOKiK kontroluje Allegro, największą platformę do e-handlu w Polsce. - Mieliśmy skargi, i od konsumentów, i od przedsiębiorców. Musimy pamiętać, że Allegro dominuje na polskim rynku. Ta pozycja jest niezwykle silna, więc przedsiębiorcy są zdani tylko na tę platformę - powiedział w programie "Money. To się liczy" Tomasz Chróstny, prezes UOKiK. - Poza mechanizmem cenowym, który został diametralnie zmieniony w krótkim czasie. Do tego jest postępowanie klauzulowe związane z regulaminami. Zmiany dotykają klientów i przedsiębiorców. Ci drudzy często tylko z tego żyją. Trzeba sprawdzić, czy mechanizm narzucony przez Allegro nie jest nieuczciwy i nie godzi w prawa konsumenckie - dodał.

4
22.09.2020 12:51

GIEŁDA
 / 
Debiut Allegro. Podano maksymalną cenę akcji

Gigant e-commerce wkrótce zadebiutuje na warszawskiej giełdzie. Właśnie opublikował prospekt emisyjny. Cena za akcję ma wynieść 35 -43 zł. Wartość oferty Allegro to 6,6-8,1 mld zł.

bDfyvnTx
6
14.09.2020 11:36

GIEŁDA
 / 
Debiut Allegro. To już oficjalne. Gigant e-commerce podał szczegóły

To już oficjalne - Allegro zadebiutuje na warszawskiej giełdzie. Do inwestorów detalicznych trafi 5 proc. akcji. Z nowej emisji spółka chce pozyskać 1 mld zł na spłatę zadłużenia. W najbliższym czasie nie planuje jednak wypłaty dywidendy.

13
14.09.2020 11:28

GIEŁDA
 / 
Allegro wchodzi na giełdę. "Mamy bańkę elektroniczną"

- Spółka błyskawicznie się rozwija dzięki pandemii i temu, że jeszcze bardziej pokochaliśmy zakupy online. Z drugiej strony na wszystkich giełdach światowych mamy w tej chwili kolejną bańkę elektroniczną, czyli bardzo szybko rosnące wyceny spółek z branży handlu elektronicznego. Moment jest wybrany w szczytowym rozgrzaniu potrzeb na usługo Allegro i wyceny na rynkach - mówił o wejściu Allegro na giełdę Maciej Witucki, prezydent Konfederacji Lewiatan. - Oby ta hossa trwała jak najdłużej i umożliwiła naszemu narodowemu czempionowi wyjście poza Polskę. To jest dobry ruch, żeby w tej chwili pociągnąć maksymalną ilość pieniędzy z rynku i przy ich pomocy się rozwijać. W przeciwnym wypadku najbardziej innowacyjne rozwiązania w zderzeniu z globalną machiną mają niewielkie szanse - zapewniał ekspert.

25
14.09.2020 7:19

ALLEGRO
 / 
Debiut Allegro. Spółka wejdzie na giełdę w Warszawie

Allegro opublikowało w poniedziałek rano intention to float, czyli deklarację gotowości spółki do przeprowadzenia debiutu na giełdzie. Gigant e-handlu zadebiutuje na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

161
03.09.2020 16:20

FAKTURY
 / 
Czytelniczka pokazała fakturę z Allegro. "Nie mają już pomysłów, jak wyciągać pieniądze?"

Część użytkowników skarży się, że dostaje faktury za "dostęp do usług na platformie Allegro", choć od dawna niczego w ten sposób nie sprzedawało. - Czy naprawdę już nie mają pomysłu, jak zdobyć pieniądze od użytkowników? – żali się jedna z czytelniczek. Regulamin opłat dla sprzedających przykuł też uwagę UOKiK, który wszczął postępowanie.

bDfyvnTy
14
03.09.2020 9:55

POSTĘPOWANIE UOKIK
 / 
Sprzedawcy poskarżyli się do UOKiK. Teraz Urząd przygląda się praktykom Allegro

UOKiK sprawdza, czy mechanizm opłat stosowany przez Allegro nie narusza przepisów antymonopolowych. Urząd postanowił przyjrzeć się sprawie po skargach, jakie wpływają do niego od sprzedawców.

4
12.08.2020 14:12

GIEŁDA
 / 
Debiut Allegro. Tylko kilka procent akcji dla inwestorów indywidualnych

Debiut Allegro na warszawskiej giełdzie jest przygotowywany na październik, wynika z nieoficjalnych informacji podanych przez Bankier.pl za PAP Biznes. Kilka tygodni temu Reuters informował, że do debiutu ma dojść we wrześniu.

3
31.07.2020 11:04

ZAKUPY
 / 
Allegro Pay. Allegro wprowadza nową metodę płatności

Allegro wprowadza Allegro Pay, czyli nowy sposób płacenia za zakupy. Z nowej metody płatności mogą już korzystać pierwsi klienci a w ciągu najbliższych kilku miesięcy dostęp do Allegro Pay będzie systematycznie rozszerzany.

31.07.2020 8:58

ZAKUPY
 / 
Allegro wprowadza usługę Allegro Pay. Na razie testują wybrani klienci

Allegro wprowadza Allegro Pay, usługę która jest uzupełnieniem dotychczasowych metod płatności dostępnych na platformie, podała spółka. W ramach usługi Allegro Pay klient ma do wykorzystania środki, którymi może płacić za zakupy w dowolnym momencie, wybierając dogodną opcję spłaty - również w ratach. Z nowej metody płatności mogą już korzystać pierwsi klienci a w ciągu najbliższych kilku miesięcy dostęp do Allegro Pay będzie systematycznie rozszerzany.

10
22.07.2020 15:36

ALLEGRO
 / 
Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu. Allegro Smart! w niższej cenie

Darmowa dostawa, bezpłatne zwroty, ciekawe promocje i limitowane oferty cenowe – to wszystko czeka na użytkowników Allegro Smart! Do końca miesiąca z usługi można skorzystać w nowej, obniżonej cenie.