Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Niedziela handlowa 16 grudnia - czy sklepy będą otwarte?

Ze względu na okres przedświątecznych zakupów, niedziela 16 grudnia jest niedzielą handlową. Tego dnia sklepy będą otwarte zgodnie z planem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP)
Niedziela handlowa 16 grudnia - czy sklepy będą otwarte? (Fot: Wojciech Pacewicz)

Niedziela handlowa 16 grudnia – które sklepy będą otwarte?

W najbliższą niedzielę handlową 16 grudnia otwarte będą takie markety jak Biedronka, Lidl, Tesco, Auchan, Kaufland i Carrefour. Będą też otwarte mniejsze sklepy typu Żabka oraz Carrefour Express. W najbliższą niedzielę handlową będzie funkcjonować część handlowa w każdym centrum handlowym w Polsce. W niedzielę handlową 16 grudnia zakupy zrobimy także w małych sklepach osiedlowych. Otwarte będą też sklepy na stacjach benzynowych, dworcach, lotniskach, apteki, piekarnie i cukiernie.

Niedziele handlowe grudzień 2018 – kiedy sklepy będą otwarte?

Sklepy będą otwarte w każdą pozostałą niedzielę grudnia - 16 grudnia, 23 grudnia (obie w ramach świątecznego sezonu zakupowego) i 30 grudnia (ostatnia niedziela miesiąca oraz 2018 roku).

Ponadto przez dwa dni w tym miesiącu będzie obowiązywał zakaz handlu - 25 i 26 grudnia (Pierwszy i Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia).

Przypomnijmy, że od 2019 roku niedziela handlowa będzie przypadać na ostatnią niedzielę każdego miesiąca. Od 2020 roku będzie tylko siedem niedziel handlowych – ostatnia niedziela stycznia, kwietnia, czerwca, sierpnia i trzy niedziele przedświąteczne w grudniu – wtedy jest wzmożony ruch zakupowy.

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz