Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Klaudia Zawistowska
|

Niedziela handlowa 27 stycznia - czy dzisiaj obowiązuje zakaz handlu?

2
Podziel się:

Niedziela handlowa od 1 stycznia 2019 roku przypada tylko raz w miesiącu. Właśnie dlatego obecnie zakaz handlu obowiązuje znacznie częściej niż przed rokiem.

Niedziela handlowa 27 stycznia - czy dziś obowiązuje zakaz handlu?
Niedziela handlowa 27 stycznia - czy dziś obowiązuje zakaz handlu? (East News, Reporter)

Niedziela handlowa – kiedy jest zakaz handlu

Niedziela handlowa w 2019 roku przypada tylko w ostatni weekend miesiąca. We wszystkie pozostałe niedziele obejmuje zakaz handlu. Zakupów nie zrobimy również w 13 dni wolnych od pracy.

Niedziela handlowa – które sklepy są dziś otwarte

Już dziś przypada niedziela handlowa. Właśnie dlatego zakupy zrobimy bez trudu we wszystkich sklepach. Zakaz handlu nie obowiązuje dziś zarówno w największych supermarketach, jak również w galeriach handlowych. Dlatego niedziela handlowa w styczniu jest idealną okazją do skorzystania z zimowych wyprzedaży. Każda niedziela handlowa i niehandlowa to dobra okazja na spotkania ze znajomymi. Zakaz handlu nie obejmuje lokali gastronomicznych, dlatego w każdą niedzielę możemy spotykać się w restauracjach, barach, kawiarniach i cukierniach. Dobrym miejscem na wspólne spędzanie czasu mogą być lokale rozrywkowe. W każdą niedzielę czynne są kina i teatry, a także kręgielnie, salony gier, escape roomy i inne miejsca służące zabawie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(2)
gosc
4 lata temu
Nikt Ciebie nie zmusza , trzeba bylo inny zawod wybrac , poprostu , Aniu .
Ania
4 lata temu
pędźcie owce nabijać kasę miemcom i francom , czekam na was za kasą , dziś 12 godzin