Notowania

Niedziela handlowa – gdzie można zrobić zakupy 13 stycznia?

Niedziela handlowa, zgodnie z najnowszymi przepisami, przypada w ostatni weekend miesiąca. Sprawdź, czy dziś zrobisz zakupy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Niedziela handlowa - sklepy otwarte 13 stycznia.

Niedziela handlowa - kiedy wypada?

Niedziela handlowa, zgodnie z najnowszymi przepisami, przypada raz w miesiącu, a dokładniej w ostatni weekend. Właśnie wtedy sklepy nie są objęte zakazem handlu i mogą działać bez żadnych ograniczeń. Dodatkowo niedziela handlowa przypadnie również przed Świętami Wielkiejnocy oraz Bożym Narodzeniem.

Niedziela handlowa – sklepy otwarte 13 stycznia

Mimo, iż dziś nie przypada niedziela handlowa, to nie wszystkie sklepy będą nieczynne. Ustawa uwzględnia kilka wyjątków, które nie zostały objęte zakazem handlu. W każdą niedzielę zakupy można zrobić na stacjach benzynowych. Zakaz handlu nie obowiązuje sklepów osiedlowych, jeśli klientów obsłuży właściciel. W niedzielę handlową i niehandlową czynne mogą być lokale gastronomiczne oraz miejsca rozrywki. Również te ulokowane w galeriach handlowych. Na klientów czekać będą również sklepy działające na zasaddzie franczyzy. W związku z tym zakupy zrobimy m.in. w Żabce i placówkach Carrefour Express.

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
13-01-2019

Buksy Na Selualbo podpale !!!!

13-01-2019

Buksy Na SeluNIe tylkoTwoje ,ja jestem w takiej depresji , ze sie pohlastam!!!!

13-01-2019

bronsonMarket to mój drugi dom, bez niedziel handlowych moje życie straciło sens.

Rozwiń komentarze (3)