Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Klaudia Zawistowska
|

Niedziela handlowa – sklepy otwarte 25 listopada

2
Podziel się:

Już dziś przypada niedziela handlowa. Oznacza to, że wszystkie sklepy będą otwarte.

Już dziś niedziela handlowa i ostatnia szansa na skorzystanie z promocji Black Weekend.
Już dziś niedziela handlowa i ostatnia szansa na skorzystanie z promocji Black Weekend. (Agencja Gazeta, Agnieszka Kosiec)

Niedziela handlowa – zasady

Niedziela handlowa przypada w pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca. Takie zasady obowiązują w Polsce od marca. Mimo upływu kilku miesięcy wiele osób nadal ma spore problemy z zapamiętaniem kiedy wypada niedziela handlowa. Zasady regulujące zakaz handlu w niedzielę ulegną zmianie już w styczniu. Od nowego roku niedziela handlowa będzie przypadała tylko raz w miesiącu.

Niedziela handlowa – sklepy otwarte 25 listopada

25 listopada wypada niedziela handlowa. Właśnie dlatego wszystkie sklepy są dziś otwarte. Czynne są zarówno galerie handlowe, jak również sklepy wysokopowierzchniowe, takie jak Biedronka czy Lidl. Kolejki w sklepach mogą być dziś o wiele dłuższe niż zwykle. Wszystko z powodu wydłużonej akcji Black Weekend związanej ze świętem Black Friday. Z wyprzedaży można dziś skorzystać m.in. w Biedronce czy Rossmannie. Niższe ceny na kosmetyki, perfumy i odzież przyciągną do sklepów dziesiątki konsumentów, którzy z nadzieją będą wyszukiwać najlepszych ofert w ostatnich chwilach wyprzedaży.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(2)
say what agai...
6 lat temu
W Blak Frajdej Polacy powiedzieli glosno i wyraznie : CHCEMY KUPOWAC !!!!! Pozamykane sklepy sprawily ,ze ludzie zaczeli kupowac mieszkania ,samochody czy lokaty bankowe ,ale cierpliwosc Polakow jest na wyczerpaniu , to sie zle skonczy !!
normalność .
6 lat temu
Co za ludzki 'Pan" . zezwolił w swej łaskawości , aby "plebs" mógł zrobić zakupy. Mam nadzieję ,ze już niedługo WRÓCI normalność .