Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
nord stream2
06.09.2020 15:04

Niemcy grożą Rosji. Mogą zatrzymać Nord Stream 2 za otrucie Nawalnego

Niemcy zagrozili Rosji zatrzymaniem gazociągu Nord Stream 2, jeśli ta na czas nie pomoże rozwiązać sprawy otrucia Aleksieja Nawalnego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)
Nord Stream 2. Handelsblatt i Frankfurter Allgemeine Zeitung apelują o zatrzymanie projektu gazociągu z Rosji

Minister spraw zagranicznych Niemiec wezwał rząd rosyjski do współpracy przy rozwiązywaniu sprawy otrucia opozycjonisty Aleksieja Nawalnego.

– Liczę na to, że Rosjanie nie skłonią nas do zmiany stanowiska w sprawie Nord Stream 2. Mamy stanowcze oczekiwanie wobec rządu rosyjskiego, że rozwiążą tę poważną sprawę kryminalną – powiedział Heiko Maas w "Bild am Sonntag".

Jak ocenił w niemieckiej gazecie, jest sporo dowodów wskazujących, że to właśnie Rosja stoi za otruciem Nawalnego. – Jeśli jej działania nie wyjdą poza pozory, musimy uznać, że ma ona coś do ukrycia – zaznaczył minister, który oczekuje wkładu Rosji w śledztwo w ciągu kilku dni.

Niemieckie gazety Handelsblatt i Frankfurter Allgemeine Zeitung apelują o zatrzymanie projektu gazociągu z Rosji do Niemiec o nazwie Nord Stream 2 po otruciu Nawalnego.

Niemal 3,2 tys. zł. powinna wynosić minimalna płaca w Polsce po prowadzeniu przepisów unijnych.
Europejska płaca minimalna. Ważny postulat OPZZ dobrze przyjęty
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
06-09-2020

wojciech szymanekNajlepiej Niemcy by zrobili jak by nie pisali, nie gadali za to zrobili to o czym piszą.

06-09-2020

wspierajmy TrampaOstatni "pakt Pitin - Merkel" jest groźny jak "Riebentrop - Mołotow" a obecny teatrzyk o rzekomej groźbie przerwania paktu … Czytaj całość

06-09-2020

sigi2No to w usa sie cieszą , zadanie zrealizowane. Nord stream 2 -zakończone . Cała europa zalezna od usa . Gaz nie od Rosji. -osłabić Rosje i usa … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (24)