Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

500+ na pierwsze dziecko. "Dzięki tym pieniądzom ludzie odzyskują godność"

500 zł na każde dziecko i dodatkowe 20 mld zł z budżetu. PiS znów obiecuje. – Dzięki tym pieniądzom ludzie odzyskują godność – mówi w programie "Money. To się liczy" wiceminister sprawiedliwości dr Marcin Warchoł. - Chodzi o "użytki dnia codziennego", na które powinno być stać każdego: wyprawka, kino, lekcja jazdy na nartach. To powinno stać się standardem, a nie luksusem, na który stać niewielu. Powinniśmy równać do Niemiec czy innych krajów Zachodu - mówił, komentując zapowiedź wprowadzenia 500+ na pierwsze dziecko. - Te pieniądze są dla dzieci - dodał.

25-02-2019
0
0
10
Podziel się
Komentarze (10)
zobacz więcej komentarzy (10)
KOMENTARZE
(10)
Amanda
4 lata temu
Masakra! Skąd na to brać pieniądze? Poza tym godność można zapewnić podwyższając zarobki a nie rozdając kasę za nic. Szykuje nam się poważny kryzys finansowy
oburzona
4 lata temu
Godność to jest zapracować na swoja rodzinę a nie brać za darmo pieniądze z podatków ludzi pracujących którzy już swoje dzieci wychowali i sami na nie zapracowali. To jest GODNOSC a nie siedzenie w domu i życie na koszt innych. Masakra.
er
4 lata temu
Godnosc to nie tyklo kasa .
POLAK
4 lata temu
Opętani obłąkańcy zrujnują Polskę do końca byle tylko kraść dalej miliardy.
UBOJOWNIA
4 lata temu
No i dobrze robi PiS i tak trzeba, żeby ludzie świrzba z braku mydła nie dostali ,świnie się nie muszą myć bo brud i zbytki mają w genach .Byle się nazryć , Obroku dać bo się za bardzo rozpasały POd Stołem.