Trwa ładowanie...
bDzVKwuZ

Notowania

Przejdź na

Obostrzenia na razie zostają. Ale rząd chce szybko otworzyć szkoły

- Na razie jest za wcześnie, by obiecywać jakieś wcześniejsze poluzowanie rygorów – powiedział w programie "Money. To się liczy" wicepremier i minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin. Wicepremier uważa, że Polacy nie zawsze stosują się do obostrzeń. – Nie wszędzie były przestrzegane rygory na stokach narciarskich, nagminnie łamane są zasady sanitarne w trakcie demonstracji – wyliczał. Zgodnie z decyzjami rządu obecne obostrzenia mają być zachowane przynajmniej do 27 grudnia. – Z odpowiednim wyprzedzeniem, myślę że około dwutygodniowym, zapowiemy rygory, które będą obowiązywały w następnym okresie – zapowiedział. Dodał, że rząd chce jak najszybciej ponownie otworzyć szkoły – najchętniej już w drugiej połowie stycznia.

408 reakcji
62
216
130
Podziel się
Komentarze (130)
01-12-2020
zxcI znowu będzie powtórka z rozrywki i trzecia fala. Poczekajcie do tych szczepień. Znowu bedziecie narażać dziesiątki tysięcy ludzi otwierając szkoły?
zobacz więcej komentarzy (130)
bDzVKwvl
KOMENTARZE
(130)
zxc
2 miesiące temu
I znowu będzie powtórka z rozrywki i trzecia fala. Poczekajcie do tych szczepień. Znowu bedziecie narażać dziesiątki tysięcy ludzi otwierając szkoły?
janek
2 miesiące temu
Najpierw otwórzcie przychodnie a nie szkoły !
Przemek
2 miesiące temu
Kryzys medyczny nie jest spowodowany tym, że ludzie się znów spotkają, ale tym, że rząd nie finansuje służby zdrowia. Gdyby rząd zrezygnował z kolejnych już premii dla siebie samych i finansowania propagandy TVP, mielibyśmy szansę przywrócić równowagę działania szpitali i gdyby zaczęły leczyć ludzi, zamiast ich straszyć, zaraz spadłaby liczba ofiar tego gospodarczo-polityczno-finansowo-zdrowotnego kryzysu.
bDzVKwvD
polak
2 miesiące temu
Proste pytanie, czy leci z nami pilot...?
to on
2 miesiące temu
Warto pomyśleć o otworzeniu przychodni lekarskich!
...
Następna strona