Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
KBB
|
aktualizacja

Obywatelu, spisałeś się? Nie zapomnij wysłać kodu. Do wygrania 16 aut

72
Podziel się

Warto pospieszyć się z wypełnieniem ankiety w spisie powszechnym. Im wcześniej to zrobisz, tym masz większe szanse na wygranie w loterii. Jak wziąć w niej udział?

Obywatelu, spisałeś się? Nie zapomnij wysłać kodu. Do wygrania 16 aut
Spis powszechny trwa - za udział w nim można wygrać samochód. (PAP, Łukasz Gągulski)
bEhjZhaZ

Spis powszechny trwa już od 1 kwietnia. Na wszystkie osoby, które dokonają tzw. samospisu - czyli wypełnią ankietę przez internet (poprzez adres: spis.gov.pl) czekają nagrody w loterii. Mowa o 16 autach (Toyota Yaris) i 1440 kartach przedpłaconych z 500 lub 1000 zł do wydania.

Jak wziąć udział w loterii?

Po samospisie każdy otrzymuje od urzędu wiadomość, zawierającą specjalny, 10-znakowy kod. Kiedy go dostaniemy, wchodzimy na stronę loteria.spis.gov.pl i rejestrujemy się. Kod można rejestrować do 7 lipca 2021 r.

bEhjZhbb
Zobacz także: Samochód albo kara. GUS zachęca Polaków do spisywania się

Zdecydowanie nie warto czekać do tej daty, bo losowania nagród zaczynają się wcześniej. Pierwsze odbędzie się 7 maja, biorą w nim udział kody zarejestrowane do 5 maja. Kolejne odbędą się 21 maja, 8 i 18 czerwca oraz 2, 9 i 17 lipca.

Na szczęśliwców czeka po jednym samochodzie na każde województwo. Do wygrania jest warta 65 tys. zł Toyota Yaris wraz z rocznym pakietem ubezpieczeniowym, składający się z OC/AC/NW oraz ASSISTANCE 24h. Organizator przewidział też dodatkową nagrodę pieniężną, przeznaczoną na poczet podatku w wysokości 7 tys. 650 zł.

bEhjZhbh

Rozdawane będą także nagrody I i II stopnia. Nagrody I stopnia to karty przedpłacone o wartości 1000 zł, organizator rozda 480 takich kart. Z kolei nagrodami II stopnia będą karty przedpłacone warte 500 zł każda, będzie ich 960.

Transmisje online z losowań będą prowadzone na profilach Głównego Urzędu Statystycznego w serwisie YouTube i na Facebooku.

Warto pamiętać o tym, że wzięcie udziału w spisie jest obowiązkowe. Za unikanie spisania grozi kara grzywny, nawet 5 tys. zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEhjZhbC
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(72)
3005
miesiąc temu
Gdzie mogę znaleźć listę wyników z 7 maja?
równolatek ja...
miesiąc temu
bzdura - spisałem się pierwszego dnia spisu i dotąd żadnego kodu nie mam ! I tą loterię też mam w "tyle".
lol
miesiąc temu
Przypadkowo Insygnię w loterii paragonowej wygrała koleżanka Kopaczowej. Przypadek?
bEhjZhbD
niko
miesiąc temu
Pierwszy samochód pojedzie do Szczęściarza z Torunia
pola
miesiąc temu
pierwszy samochód to pewnie trafi do "Szczęściarza" z Torunia ....
...
Następna strona