Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Klaudiusz Michalec
Klaudiusz Michalec
|
aktualizacja

Ogromne straty pensjonatu z Janowa Podlaskiego. "To jest dramat"

Na terenie objętym stanem wyjątkowym żadne hotele czy agroturystyki nie mogą działać. Po miesiącach koronawirusowego lockdownu, który dotknął właścicieli ośrodków, teraz znów mierzą się oni z olbrzymimi stratami. W takiej sytuacji jest choćby pensjonat "Uroczysko Zaborek" w Janowie Podlaskim, znany z obecnej edycji programu "Top Model". To właśnie tutaj odbywał się tzw. bootcamp, na którym jurorzy podejmowali decyzję, kto ostatecznie wejdzie do domu modelek i modeli. - My już naprawdę nie mamy środków, możliwości, sił. Nie wiem, co to będzie - przyznaje Katarzyna Okoń-Szczepaniak, właścicielka obiektu. Choć dosłownie chwilę po naszej rozmowie dostała ona w końcu przelew na konto w ramach tzw. rekompensaty za starty poniesione ze względu na zamknięcie ośrodka, to jednak wciąż obawia się o przyszłość pensjonatu i o to, co będzie, jak formalnie stan wyjątkowy się skończy. W tym miejscu jesień to czas konferencji i szkoleń. Przez obecną sytuację wszystkie...

rozwiń
24
Podziel się:
KOMENTARZE
(24)
Do ostatniego...
2 lata temu
Bronimy Niemiec!
xxx
2 lata temu
W tym chorym kraju każdy żyje tylko ze znajomości " programu "Top Model" "
ada
2 lata temu
W podlaskim glosuja za pisem ,wiec niech sobie bankrutuja
Janowianin
2 lata temu
1. Zaborek to nie Janów Podladki to oddzielna wieś. 2. Należy sie to zaborkowi za traktowanie pracowników przez właścicueli. 3. Kto pozwala na zakup kościoła przeniesienie go na zaborek i zrobienue z niego knajpy - może dopust Boga?
Albin
2 lata temu
Tam w Białymstoku i na Podlasiu pracują na czarno bez umowy nikt tego nie sprawdza, wiem bo mój syn był tam opracował na czarno jego dziewczyna pracowała na czarno, straciła pracę i była bez środków do życia ,bo nie ma rodziny, obecnie pracuje dalej na czarno, nie ma wyjścia, nikt właściciela nie sprawdza, i zostają bez środków do życia, jak zgłosisz to masz pozamiatane, pajęczyna jest i dalej będziesz bać się o siebie?
...
Następna strona