Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Oszałamiająca popularność zbiórki na rzecz Wisły Kraków. "Serwery nie wytrzymały"

We wtorek ruszyła akcja crowdfundingowa na rzecz Wisły Kraków. - Robimy emisję akcji wśród kibiców, do jednego miliona euro. Każdy kibic Wisły Kraków może zostać jej akcjonariuszem - mówił w programie "Money. To się liczy" Jarosław Królewski, prezes Synerise. Jak podkreślił, już po pierwszej godzinie było widać, że akcje szybko się rozchodzą, a zainteresowanie kibiców jest tak duże, że serwery nie wytrzymują. W jego ocenie osoby, które kupią akcje, w niedługim czasie będą mogły odsprzedać je z zyskiem. - To jest jedna z największych akcji crowdfundingowych, jeśli chodzi o kluby piłkarskie w Europie. Już Wisła jest fenomenem, mamy niesamowite propozycje z mediów zagranicznych, żeby opowiedzieć o tym, ale nie ma jeszcze pełnego sukcesu, dopiero jak opadnie kurz, to będziemy mówić szerzej - dodał.

KOMENTARZE
(28)
Dddd
5 lata temu
Dilerzy z sharks się zrzucili...😀
serio
5 lata temu
Może najpierw niech wyjaśnią sprawę gdzie się podziały pieniądze i gdzie popłynął te pieniądze :) dalej na bandytów będą płacić ? chory kraj, chorzy ludzie. Naiwnie myślą że pomagają swojemu ukochanemu klubowi a tak naprawdę ładują kasę w bandytów. Gratulację :)
Miki
5 lata temu
Ale z takich zbiorek nie da sie prowadzić klubu. Wystarczy na pensyjki dla dzialaczy... Na co oni liczą....
nie ubekom
5 lata temu
Inne kluby odrazu zdegradowano a ten jakos glaskaja , bo to ub-cki klub byly milicyjny wiec chyba ich nostalgia zlapala ... stfu na biala gwizde ubecka szma...
shamda
5 lata temu
Lepiej na Wisłę niż do kieszeni Jurka O.
...
Następna strona