Notowania

Owsiak chwali premiera za pociągi na Pol'and'Rock. "Zwyciężył zdrowy rozsądek"

"Dobra wiadomość to zawsze dobra wiadomość. Zwyciężył zdrowy rozsądek! " - Jerzy Owsiak chwali decyzję premiera Mateusza Morawieckiego o dodatkowych pociągach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Wikimedia Commons CC BY)

- To niesamowite, ale kiedy siedzieliśmy nad logistyką organizacji parkingów na Pol'and'Rock Festival– jutro w tej sprawie do Kostrzyna na spotkanie z władzami miasta udaje się nasza ekipa – nadeszła wiadomość, która pozwoliła wrócić Festiwalowi na właściwe tory – napisał Jurek Owsiak na Facebooku.

- Niech słowa podziękowania za tę decyzję pozwolą nam spokojnie i bardzo profesjonalnie przygotowywać się otwarcia jubileuszowej edycji Festiwalu już za 44 dni – dodał.

Podziękował też wszystkim, którzy " tak pięknie i spontanicznie, a przede wszystkim - natychmiast odpowiedzieli na nasz apel i ruszyli pomóc fanom muzyki w dotarciu do Kostrzyna nad Odrą". Pozostańmy w tej atmosferze!

Obejrzyj: Jerzy Owsiak: Paweł! Nic nie poszło na marne, nawet jeden gram tego zdarzenia

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: pol and rock, jurek owsiak, kostrzyn nad odrą, gospodarka, wiadomości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
18-06-2019

MasterOfPuppetsLudzie, starzy i młodzi! Kiedy wy dorośniecie (mentalnie) i przestaniecie dawać się manipulować tym władcom marionetek? Owsiak taki Rydzyk, tylko że z … Czytaj całość

18-06-2019

emerytkaPiS to geniusz w matactwach. Najpierw stwarza problem i za chwilę go rozwiązuje. Wszystko na wzór prezesa. Coś niebywałego.

18-06-2019

jaA kto to jest Jerzy Owsiak?

Rozwiń komentarze (31)