Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Pawłowski
|
aktualizacja

Awantura o pomysł nowego zakazu. "To jest zamordyzm"

- Będą konsultacje w sprawie zakazu nocnej sprzedaży alkoholu w Warszawie - powiedział w środę prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Wiele polskich miast zdecydowało się już na taki krok. To zmiany w dobrą stronę?

- Poseł Dobromir Sośnierz rozumie wolność jak małe dziecko - powiedział podczas debaty w programie "Newsroom" WP Jan Śpiewak, aktywista miejski z fundacji Bezpieczna Polska. - Chce zalegalizować heroinę i sprzedawać ją jak alkohol 24 h na dobę na każdym rogu. Wolność w przypadku Konfederacji to jest zamordyzm, to prawo do rozpijania Polaków, to wolność korporacji, które trzymają Polaków za mordę, wolność osób, które nadużywają alkoholu. To także wolność, która pozwala na wszczynanie burd i zakłócanie spokoju. Wolność Konfederacji zaczyna się tam, gdzie kończy wolność innych. Na tym polega dojrzałość, by rozumieć, że nie wolno ograniczać wolności innych osób. Doprowadziliśmy do tego, że alkohol jest najbardziej dostępnym produktem spożywczym,...

rozwiń
KOMENTARZE
(365)
Kronos
4 tyg. temu
Całkowicie się zgodzę odnośnie Konfederacji, bo ta partia jest kompletnie niedojrzała. JEDNAK muszę się nie zgodzić z jednym, a mianowicie z zamordyzmem korporacji. Co jest w tym złego? Osobiście wolę by korporacje przejęły władzę na świecie, a wszystkich tych polityków i państwa należałoby zlikwidować bo w przeciwnym razie każda partia/państwo będzie wykorzystywać ludzi do wszczynania wojen i używania ich jako mięso armatnie.
nnnn
miesiąc temu
to jest oszustwo, czyli ja nie moge pojsc o 23.00 kupic wina i wypic go w domu z rodzina bo kazaz, ale pijacy i tak beda mogli pojsc do pubu i nachlac sie w nocy tyle ze zaplaca 2x drozej, to jest chore co wymysla lewicac i rzadzacy!!!
nnnnnn
miesiąc temu
co za ludzie nadal glosuja na lewice? to jakis koszmar, jednak lewica nie ma nic wspolnego z wolnoscia!!!
nnnnnn
miesiąc temu
to jest zalosne, zakazywac doroslym kupna alkoholu, zaczna sie tworzyc jak w komunizmie meliny z alkoholem!!!
koko
miesiąc temu
Wprowadzić prohibicję i rząd będzie miał problem z budżetem
...
Następna strona